anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu nie widzę na koncie śroków?

siaka177
#7 Wielbiciel#

Witam kupiec kupił odemnie grę i środki miałem na kocie zrobiłem zlecenie wypłaty środków i już 3 dzień ich nie widzę na moim koncie bankowym na początku wpłaciłem złotówkę w celu weryfikacji miesiąc i nic teraz drugi raz i nic dopiero jak skan dowodu wysłałem to mi zatwierdzono i wszystko mam aktywne oprócz wypłaty środków raz udało mi się wypłacić ale środków już trzeci dzień nie widzę na koncie a miałem robiony przelew czy to oznacza ze już nie zobaczę tych pieniędzy że one przepadły. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@siaka177 Po zleceniu wypłaty środki pojawiają się na koncie bankowym do końca następnego dnia roboczego. Przeczytaj regulamin. Teraz policz sobie, ile dni roboczych mięło od zlecenia wypłaty.

Sobota i niedziela to nie są dni robocze.

oznacz moderatorów

siaka177
#7 Wielbiciel#

Witam środki wypłaciłem już w tygodniu i czekam już 3 dzień bez weekendu i dalej ich nie mam. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@siaka177 Podaj datę wypłaty, a wcześniej DOKŁADNIE sprawdź swoje konto bankowe.

oznacz moderatorów

siaka177
#7 Wielbiciel#

Wypłata była w piątek a konto mam sprawdzone wszystko jest w porządku. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@siaka177 W piątek, czyli do końca poniedziałku otrzymasz na konto pieniądze. Policz sobie - do końca następnego dnia roboczego.

oznacz moderatorów

siaka177
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za pomoc. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@siaka177 Proszę uprzejmie 🙂

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@siaka177 Najszybciej sprawę wyjaśnisz na czacie z konsultantem Allegro. Tutaj nikt nic nie wie o twoich pieniądzach.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@siaka177 sprawdziłam to dla Ciebie i nie masz się czym martwić. Wypłatę zleciłeś w piątek o 22:53, a one są realizowane tylko w dni robocze, dlatego jeszcze nie zaksięgowała się na Twoim koncie w banku. Powinna się tam pojawić jutro do końca dnia.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów