anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu w aplikacji na telefonie mam zakładkę allegro lokalnie a nie widzę mojej sprzedaży na allegro?

zbyszek00
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zbyszek00, 6 września aplikację mobilną Allegro SPrzedaż zastąpiliśmy aplikacją Allegro Lokalnie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Picek89
#1 Nowicjusz#

Witam, tzn, że aukcje wystawione z komputera na allegro nie będą nigdy widoczne na aplikacji w telefonie? Da się to jakkolwiek zmienić? Przecież to kompletnie bez sensu 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Picek89 tak, oferty wystawione na Allegro nie będą widoczne w aplikacji Allegro Lokalnie, a aplikacja Allegro służy do robienia zakupów. Sprzedażą na Allegro można zarządzać na telefonie korzystając z przeglądarki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

yaronimo_pl
#8 Zapaleniec#

I nawet nie można odpowiedzieć na pytania które zadają kupujący?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@yaronimo_pl Możesz odpowiedzieć, jeśli pojawią się one w zakłądce "Wiadomości" (Moje Allegro > Lokalnie > Wiadomości).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

yaronimo_pl
#8 Zapaleniec#

Temat dotyczy sprzedaży nie lokalnej, pytanie też zadałem o sprzedaż nie lokalną.

jaki sens jest aplikacji dla sprzedaży NIE lokalnej, jak nawet na wiadomości kupujących lub chcących kupić nie można odpowiadać?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zbyszek00 Aplikacja Allegro.pl (Nie Lokalnie) to aplikacja zakupowa, zatem z jej poziomu nie obsłużysz zamówień.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

cwiara77
#1 Nowicjusz#

Moim zdaniem i nie tylko to, jest najgłupsza opcja jaka mogła powstać. Oczywiście poglądy sprzedających fejkow oraz zysk allegro im to na rękę.pozdrawiam 

oznacz moderatorów