anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeśli do jednego zamówienia mam kilka paczek na każdej powinienem nakleić tą samą etykietę?

Client:48209837
#2 Obserwator#

Korzystam z promocji Smart dla sprzedających na Allegro lokalnie. Kupujący wybrał 3 sztuki produktu. Produkt jest duży gabarytowo i musi zostać wysłany w trzech osobnych paczkach. Czy na każdej z nich powinien nakleić tą samą etykietę?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Halfrunt
#18 Luminarz#

Nie, należy wygenerować wielokrotność etykiet, o różnych numerach - jeśli jest taka możliwość. 

oznacz moderatorów

Client:48209837
#2 Obserwator#

W jaki sposób mogę to zrobić?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

W przypadku Allegro zwykłego porostu generujesz etykiety tak samo jak za pierwszym razem, zgodnie z ilością jaką określiłeś w cenniku dostaw. 

W przypadku Allegro lokalnie, może tej opcji nie być, nie wiem może się wypowie jakiś znwaca Allegro lokalnie, albo zapytaj zgłoś do Allegro. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:48209837 Na AL do jednego zamówienia wygenerujesz tylko jedną etykietę. Musisz nadać samodzielnie, wcześniej nie wiedziałeś że się nie zmieści?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:48209837 allegro nie dopracowało systemu sprzedaży kilku sztuk danej oferty. Bynajmniej w przypadku zakupu przez jednego kupującego.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Czyli resztę generujesz na swój własny koszt - tak jest na All. Na Allegro lokalnie to nawet bym się nie "cykał" tylko prosiłbym kupującego o wyrównanie kosztów przesyłki. Jak klient jest "normalny", to zrozumie. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów