anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeśli sprzedam kilka przedmiotów jednemu kupującemu .

Slow4You
#10 Popularyzator#

Dzień dobry allegrowicze . Mam pytanie . Czy jeśli sprzedam kilka przedmiotów jednemu kupującemu na allegro lokalnie . Czy kupujący płaci tylko raz za przesyłkę , będzie miał taką opcję ??  

Otrzymałem wiadomość od kupującego o treści : 

"Mam każdą grę oddzielnie pokazana i płacić oddzielnie nie ma koszyka jak w normalnym allegro" 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wydaję mi się to mało realne i że powinna być opcja wyślij w jednej paczce 

Dziękuję za pomoc 

Slow4You 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

To pochrzanione jest.

Generalnie przy licytacjach nie może zapłacić razem.

Przy kup teraz po wybraniu przedmiotu może kliknąć na dodaj inne przedmioty od tego sprzedawcy czy jakoś tak i tam dobiera. Przychodzi Ci wtedy zapytanie o połączenie kosztów wysyłki i dopiero jak to potwierdzisz to może kupić. 

Generalnie większość klientów ma to gdzieś i płaci na konto + jedną aukcję na lokalnym dla tańszej etykiety. Połowa to nawet tę tańszą etykietę ma gdzieś i płaci za normalna wysyłkę, bo ma dość błędów przy płatnościach. W każdym razie póki w odróżnieniu od głównego allegro nikt się tu nie czepia o płatności na konto to tak można. Tylko trzeba potem pamiętać anulować aukcje przed wznowieniem.

oznacz moderatorów