Cześć, czy to oszustwo?
Następny , najpierw wysłałem pozniej przeczytalem ostrzeżenie 😑
nastepny kacap
@Domingos1992 Dziękuję, oba konta są już u nas zablokowane.
@BRT80 Sprawdziliśmy ten numer telefonu, ale konto do którego jest przypisane jest w porządku, więc nie możemy go zablokować. Nie odpowiadaj proszę na tę wiadomość, a najlepiej zablokuj ten numer na WhatsAppie.
Własnie tez dostalam prosbe o adres email Client:104702366
@cattibor dziękuję za Twoje zgłoszenie! Zablokowaliśmy to konto.
Witam, proszę o zablokowanie użytkownika
Wrzucam zrzut ekranu
@evitka24 dziękuję za Twoje zgłoszenie! Zablokowaliśmy to konto.
@Client:50503776, to konto jest już zablokowane. 🙂
dowsikow
@mkanik dziękuję za Twoje zgłoszenie! Zablokowaliśmy to konto.
Oszust prosi o e-mail
@Client:42452171 dziekuję za Twoje zgłoszenie! Zablokowaliśmy to konto.
Ten również
@Client:42452171 dziękuję za Twoje zgłoszenie! To konto również zablokowaliśmy.
Aby wysłać Ci wiadomość przez którą dostaną się do Twojego banku,oczywiście podadzą w nim wskazówki co masz robić
Do tego, żeby wysłać ci na pocztę wiadomość wyglądająca jak wiadomość z allegro i żebyś tam kliknął "przyjęcie płatności" albo coś w tym stylu i wyczyści twoje konto bankowe.
do spamu, nie wiem czy kojarzysz jak w ogóle wygląda spam robiony przez bota. Bot wysyla spam na przypadkowe maile a tutaj mają potwierdzone maile i mają pewność co do języka dzięki czemu są bardziej wiarygodni
Mialem analogiczna prosbe od: MateuszMachnik98
@mecool dziękuję za Twoje zgłoszenie! Zablokowaliśmy to konto.