anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zmienić rozmiar przesyłki po wydrukowaniu etykiety do paczkomatu?

maciejwalanus
#7 Wielbiciel#

Chcę zmienić rozmiar przesyłki a już wydrukowałem etykietę do paczkomatu.

Czy da się jakoś szybko zwrócić etykietę? To jest ta wysyłka inPost w allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

maciejwalanus
#7 Wielbiciel#

Niestety też to znalazłem.

W tamtej okolicy jest też informacja że opłata za etykietę nie zostanie pobrana dopóki przesyłki nie nadam, czyli rozumiem że po prostu wygaśnie i nic nie będzie kosztować.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maciejwalanus@xyz96 ma rację - wygenerowanej etykiety nie można ani anulować ani edytować.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

BaMag7
#8 Zapaleniec#

maciejwalanus, nie słuchaj pseudo ekspertów. 

Anulację etykiety możesz zgłosić w formularzu, wybierając opcję „Chcę otrzymać zwrot za niewykorzystaną etykietę”.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@BaMag7  Czyżby ekspert nie zauważył, że w tym przypadku rachunek za etykietę wystawia Allegro a nie Inpost ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maciejwalanus w tym przypadku, ponieważ to przesyłka z Allegro Paczkomaty InPost na Allegro Lokalnie nie masz możliwości anulowania etykiety, jednak opłatę za nią naliczamy dopiero w momencie umieszczenia przesyłki w skrytce, więc możesz wygenerować nową etykietę z odpowiednimi rozmiarami przesyłki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Ale już normalnie płatną....

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

esterwafel
#2 Obserwator#

Gdzie mogę wygenerować nową etykietę? Na stronie Inpostu?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@esterwafel jeżeli u Ciebie sytuacja również wygląda tak, że wygenerowana etykieta zawiera błędne informacje, to możesz skontaktować się z nami tutaj lub podać nam na forum o jakie zamówienie chodzi, mamy możliwość anulowania etykiety, która zawiera błędne informację, wówczas będziesz mogła wygenerować nową z poprawnymi danymi.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maciejwalanus
#7 Wielbiciel#

Ale czy cena będzie też 8,99 czy inna?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maciejwalanus jeśli etykieta jest generowana na stronie InPostu cena jest wyższa i zależy od gabarytu (12,99zł, 13,99 zł i 15,49zł), koszt przesyłki będzie podany przed potwierdzeniem operacji, po wpisaniu wszystkich danych.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maciejwalanus @esterwafel jestem Wam winna przeprosiny, edytowałam moją poprzednią wiadomość, ponieważ sprawdziłam to dokładniej i od niedawna mamy możliwość anulowania etykiety nadawczej na Allegro Lokalnie. Takie potrzeby możecie zgłosić tutaj, lub u nas w społeczności - również pomożemy! Po anulowaniu będzie możliwe wygenerowanie nowej etykiety z poprawnymi danymi w cenie 8,99zł.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

vonsaygon
#1 Nowicjusz#

No własnie mam taki problem, ze moja przesyłka nie zmiesciła się w skrytce - czyli potrzebuję nowa etykietę. Poprzednia juz anulowałem (na stronie Inpostu), ale nie moge generować nowej na Allegro lokalnie, bo od razu pokazuje mi się stara etykieta w pdf.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vonsaygon anulowałam tą etykietę, więc powinieneś mieć możliwość wygenerowania jej ponownie. W zakładce Zamówienia od kupujących przy transakcji, gdzie klient wybrał metodę Allegro Paczkomaty InPost wyświetlamy przycisk [Przygotuj paczkę do nadania], będziesz mógł ponownie wybrać gabaryt przesyłki oraz paczkomat nadawczy, a w kolejnym kroku pobrać nową etykietę.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:35775940
#7 Wielbiciel#

Ok już widzę pozostałe Pani komentarze. Też poproszę o anulowanie etykiety i wygenerowanie nowej. Szkoda że użytkownik sam tego nie może zrobić. I już anulowałem na stronie inpostu więc nie wiem czy to Wy anulujecie zawsze czy inpost. 
Wogóle w momencie kiedy zobaczyłę mze paczka nie wejdzie do skrzynki odruchowo ja zamknąłe m nie wiem czy nie zostało to potraktowane jako że zostaął nadan. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:35775940, widzę, że napisałeś do nas mejlowo w tej sprawie - wkrótce otrzymasz odpowiedź. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:35775940
#7 Wielbiciel#

No wszystko pięknie tylko jak wygenerowąc ponownie nową etykiete ?????? Bo ja nigdzie tego nie mogę znaleść. Za pierwszym razem paczka okazała sie za duza, wróciłem do domu zminiłem na mniejszą, ale nie wiedziałem ze ponownie juz nie mozna wykorzystać tej samej etykiety. Więć gdzie jest opcja do wygenerwnia nowej bo nie mogę jej znaleść ???

oznacz moderatorów