anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to zorganizowana akcja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:71119642
#7 Wielbiciel#

Wystawionym przedmiotem zainteresowała się pewna osoba. Stwierdziła, że kupi przedmiot. Przedmiot zostaje kupiony z innego konta chwilę później, ale nieopłacony. Wysyłam w konwersacji z kupującym prośbę o opłacenie.

Cisza.

Następnego dnia odzywa się pierwotnie zainteresowana osoba pytając, czy przedmiot jest dostępny. Tłumaczę, że został kupiony dzień wcześniej (myślę sobie, że przez tę osobę, ale nie dopytuję). Niedługo potem status płatności za przedmiot zmienia się na anulowany.

Teraz, jeśli dobrze rozumiem, muszę czekać 5 dni aż allegro znów wystawi mój towar. Często wam się zdarzają takie sytuacje?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:71119642 To było na Allegro Lokalnie? Tak, musisz czekać 5 dni. Po tym czasie ogłoszenie odnowi Ci się automatycznie.

Na Lokalnie często dochodzi do oszustw, gdy rzekomy kupujący chce potwierdzenia transakcji lub wymyśla inne cuda, aby tylko wyłudzić dane do konta bankowego lub wysyłkę towaru bez zapłaty. Nie daj się oszukać. Jeśli kupujący chce kupić, niczego od Ciebie nie potrzebuje, a Ty niczego nie musisz potwierdzać.

oznacz moderatorów
Client:71119642
#7 Wielbiciel#

Tak, na lokalnie. Przykra jest ta blokada ale co zrobisz. 

oznacz moderatorów