anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Etykieta InPost

8Bit-Era
#7 Wielbiciel#

Witam, dzisiaj drukowałem etykiety do wysyłki i przy jednej ciagle pojawia się błąd. Próbowałem z różnymi paczkomatami po mojej stronie ale nie działa. Czy jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu?

 

Serdecznie pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

8Bit-Era
#7 Wielbiciel#

Dołączam screen z aplikacji.

AA1F6514-7F3E-4230-AF4F-DAB402787ED7.jpeg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy do momentu zatwierdzenia go przez moderatorów .Problem czasem bywa z źle podanym numerem telefonu (np.0 przed numerem lub numer stacjonarny).

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@8Bit-Era, czy Twój problem jest nadal aktualny? Etykietę stworzyłeś wczoraj, a punkt jest czynny od poniedziałku do soboty, więc wszystko wskazuje na to, że był to problem po stronie paczkomatu odbiorcy. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

8Bit-Era
#7 Wielbiciel#

Witam, tak ciagle występuje, klient jest obcokrajowcem i ciężko się w pewnych kwestiach z nim porozumieć ponieważ tłumaczy wszystko w Google tłumaczu a trochę sie zagłębiłem w temacie i wyglada to tak:

 

Klient wybrał paczkomat:

POP-WRO03Z

Żeromskiego 53/U1, 50-312 WROCŁAW

którego nr po wpisaniu w wyszukiwarkę wychodzi jako paczkopunkt w żabce.

 

Chciałem klientowi wysłać paczke bezpośrednio ze strony inPostu a tam pod adresem Żeromskiego 53-312 Wrocław mam paczkomat o numerze WRO03ZIH który po wpisaniu w wyszukiwarce jest jako paczkomat w Żabce.

 

Wysłałem klientowi screen z adresem paczkomatu oraz jego numerem żeby zweryfikował czy to ten na który mam mi wysłać paczkę i wytłumaczyłem ze numery sie nie zgadzają a chciałbym zeby dostał to w to miejsce które sobie życzy, to odpisał:

 

str. Żeromskiego 53

50-312 Wrocław

dzisiaj, 19:51

Zgadza się

dzisiaj, 19:51

 

I teraz to juz sam nie wiem co robić 🙂 czy wysłać klientowi na ten paczkomat z numerem który mu wysłałem czy jest to jakiś dziwny błąd po stronie Allegro.

 

Nie chciałbym żeby doszło do sytuacji ze wyślę klientowi paczkę on jej jakimś cudem nie odbierze a potem kolokwialnie mówiąc pretensje będą do mnie, pomimo już tych wyższych kosztów wysyłki.

 

Serdecznie pozdrawiam

oznacz moderatorów