anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę zlecenie wypłaty na swoje konto po sprzedaniu i opłaceniu przedmiotu?

ola83kicia
#7 Wielbiciel#

Sprzedałam przedmiot na Allegro lokalnie, kupujący zapłacił za przedmiot. Gdzie mogę zrobić zlecenie wypłaty na swoje konto?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@ola83kicia Tutaj; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Jeśli nie masz tam pieniędzy, to kupujący jednak nie zapłacił.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ola83kicia Żeby wypłacić środki musisz aktywować PayU w Allegro Finanse. Możesz to zrobić w zakładce Ustawienia wypłat klikając w link "aktywować wypłaty teraz":

ko_alka_0-1635316590630.png

Następnie uzupełnij swoje dane i wykonaj przelew weryfikacyjny 1,01 zł (opłata zostanie zwrócona po weryfikacji). Bardzo ważna informacja - musisz być właścicielką konta, z którego wykonujesz przelew. W podobny sposób aktywujesz również Przelewy24. 

Po aktywacji przejdź do zakładki Środki i historia operacjikliknij przycisk [Wypłać dostępne środki]. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Honda_x5
#7 Wielbiciel#

Witam, ile trwa taka weryfikacja mniej więcej ? Zrobiłem przelew w wysokości złotówki o godzinie 14, jest godzina 16 i dalej nic się nie zmieniło 

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Do 3 dni roboczych w przypadku PayU oraz do 5 dni roboczych w przypadku Przelewy24.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Najlepiej to robić jak nie ma tam kasy, może się przeciągnąć, oczywiście najważniejsze: dane konta Allegro i konta bankowego są takie same(najczęstsza przyczyna braku weryfikacji).😁

oznacz moderatorów