anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Irytujące staje się sprzedawanie przedmiotów

Client:45966147
#7 Wielbiciel#

Irytujące staje się sprzedawanie ciągle tego samego przedmiotu, ludzie kupują bez opłaty/zapłaty, po czym ja muszę czekać (chyba tydzień) na ponowne wstawienie tego przedmiotu na aukcje. Konta które robią takie akcje powinny być blokowane lub banowane permanentnie.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Przy 1 sztuce towaru płatność w tym samym dniu - tak powinno być.

oznacz moderatorów

Client:45966147
#7 Wielbiciel#

To jest dobry pomysł, jak dla mnie przy każdej płatności tak powinno być. Jeśli nie płacisz od razu, to nie kupujesz 

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Właśnie dzisiaj wystawiłem ponownie sprzęt który w zeszły wtorek "klient" zalicytował ale do tej pory nie ma wpłaty. Kontaktowałem się  dzisiaj telefonicznie w sprawie tego zakupu ale bez rezultatu bo nie odbiera telefonu ani nie oddzwania.

W "o sprzedajacym" dodałem informację, że na wpłate za towar czekam 24 godziny i przy jej braku ponownie wystawiam. Dodałem tego allegrowicza na "czarną listę" :] to jedyne co dzisiaj może w sprawie takiej sytuacji zrobić 😕

oznacz moderatorów

Client:45966147
#7 Wielbiciel#

Jak mogę dodać takie osoby na czarną listę? Bo od kilku tygodniu próbuję coś sprzedać i już z pięć razy ktoś nie zapłacił, nic nie pisząc i nie dając żadnej odpowiedzi

oznacz moderatorów

Client:45966147
#7 Wielbiciel#

No i śmieszne jest jeszcze to, że nie mogę wystawić negatywnej opinii o kupującym na allegro lokalnie, albo jest to gdzieś ukryte i nie intuicyjne

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45966147 lista nieaktywnych kupujących i system komentarzy i ocen jest dostępny tylko na Allegro. Nieopłacone zamówienie na Allegro Lokalnie jest automatycznie anulowane, a oferta wznawia się po 5 dniach. Rozumiem, że kilka takich niezrealizowanych transakcji może być frustrujące. Dziękuję za Twoją wiadomość i sugestie!
Zespół Allegro Lokalnie pracuje nad mechanizmem podobnym do systemu komentarzy na Allegro, ale nie możemy jeszcze podać żadnych szczegółów na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

biskwitek
#3 Debiutant#

A mi wczoraj od razu po wygranej aukcji ktoś pisze, że rezygnuje z zakupu. Oczywiście cena przebita o 1zł. Następnego dnia wybiera odbiór osobisty, w uwagach potwierdza wersalkami rezygnację z zakupu... a prowizja za sprzedaż naliczona i to nie mała. Teraz się cieszę, że z wyróżnienia nie skorzystałem. Jest jakaś szansa na odzyskanie pobranej prowizji od (nie)sprzedaży?

oznacz moderatorów

Client:45966147
#7 Wielbiciel#

Napisz do supportu, powinni anulować tę opłatę. Za pierwszym razem też miałem to samo, bo gość oczywiście nie odpisywał, teraz już nie ustawiam odbioru osobistego, bo szkoda czasu

oznacz moderatorów