anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskac zwrot prowizji za zwrócony przedmiot przez allegro lokalnie

dell1000
#1 Nowicjusz#

Witam, mam dwa przypadki zakupów, w których klienci zwrócili sprzedany przez Allegro Lokalnie produkt. Będę odsyłać im środki na ich konta, czy mam je odesłać na konto Allegro? Były to już kwoty takie, które wygenerowały przy sprzedazy zauważalną prowizję Allegro, którą chciałbym - skoro transakcje anulowane, zwrócone/ nie doszły do skutku - również odzyskać!

 

Proszę o PILNY kontakt w sprawie i nie zostawienie mnie na "lodzie"...

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@dell1000 Za zwrócony przedmiot na Lokalnie pieniądze możesz oddać tylko zwykłym przelewem bezpośrednio na konto bankowe kupującego, przez Allegro nie oddasz.

O zwrot prowizji możesz poprosić przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz potwierdzenie przelewu zwrotnego.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dell1000 na allegro lokalnie nie ma prowizji, jest bezzwrotna opłata transakcyjna ( jako osoba prywatna nie masz obowiązku przyjmować zwrotów ) allegro może ale nie musi Ci oddać opłaty były przypadki że nie zwracali 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@dell1000 Nie wierz w to, że ta opłata (procentowa prowizja) jest bezzwrotna, to nieprawda, ta opłata bywa zwracana w wielu przypadkach; https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedający-o-allegro-lokalnie/czy-istnieje-możliwość-zwrotu-opłat...

oznacz moderatorów