anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć zakończoną ofertę na Allegro Lokalnie?

matiklo
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób można usunąć ogłoszenie z allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
4 139 ODPOWIEDZI 4 139

fish4994
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, nazbierało mi się sporo  zakończonych ogłoszeń,( bo ciągle coś mieszam i mam tego sporo, już jako śmieci). Nie umiem tego wyczyścić. Co powinienem zrobić? Pozdrawiam, [edycja], Fish4994

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@fish4994 Nie musisz zakładać dwóch wątków.

Wchodzisz tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty filtrujesz oferty po ich statusie (w Twoim przypadku będzie to "zakończona") i zaznaczasz checkbox po lewej przy tych już niepotrzebnych - wtedy na dole pojawi się belka narzędziowa, z której wybierasz "ukryj".

 

PS @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ w jakim celu w zakończonych ofertach na dolnej belce jest przycisk "zakończ"? Da się bardziej zakończyć już zakończone oferty?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

fish4994
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za zainteresowanie, ale już zdążyłem się dowiedzieć, że proponowana opcja działa tylko na Allegro, ale już nie działa na Allegro lokalnie. Tam usunięcia ogłoszeń zakończonych dokonać może jedynie operator (konsultant) systemu., na wyraźną prośbę klienta. Serdecznie pozdrawiam, Jerzy Okoń 🙂

oznacz moderatorów

fish4994
#9 Pomysłodawca#

Zakończenie, już zakończonych ofert, w moim przypadku jest konieczne, gdyż podublowałem wiele z nich, wielokrotnie wznawiając ogłoszenia, co spowodowało totalny bajzel. 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fish4994 zgłosiłam Twoją prośbę i wszystkie Twoje zakończone oferty z Allegro Lokalnie zostaną usunięte w ciągu 24h 🙂 Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem usunięcia. Będzie tam informacja o usunięciu ze względu na niezgodność z regulaminem w tym wypadku komunikat jest wyłącznie informacyjny i nie jest tożsamy z upomnieniem.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

fish4994
#9 Pomysłodawca#

 Bardzo Pani dziękuję...życzę zdrówka i wszelkiej pomyślności. 🙂

oznacz moderatorów

fish4994
#9 Pomysłodawca#

Dobry wieczór, obiecała Pani usunięcie ofert zakończonych, a słowa nie dotrzymała, co powoduje, że jest mi przykro.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fish4994 przykro mi, że tak się czujesz z mojego powodu, jednak dotrzymałam słowa i wszystkie oferty, które miały status "zakończona" w dniu zgłoszenia (25.08.2021r) zostały usunięte.
Teraz zgłosiłam te, które dziś miały status "zakończona". Zostaną usunięte w ciągu 24 godzin 😊  Jeżeli później będziesz chciał aby usunąć kolejne, zakończone, bardzo proszę daj znać, chętnie pomogę! 
Dodam, że usunięte oferty będą wciąż widoczne w tej zakładce. Jednak zwróć proszę uwagę, że gdy w nie klikniesz pojawi się komunikat 404 - strony nie znaleziono, to świadczy o tym, że oferta została usunięta.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

fish4994
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry Pani, teraz już jestem w domu...już kumam. Nigdy nie klikałem w zakończone, stąd moja namolność. Dziękuję, zdrówka życzę i pogody ducha 🙂

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fish4994 bardzo dziękuję! Również życzę dużo zdrowia i cieszę się, że już wszystko jasne 😊
Pozdrawiam serdecznie! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mayday_06
#9 Pomysłodawca#

proszę o usunięcie ofert

0e1206c0-76e7-46e8-8ea7-a813d1f8f981

77ae17f2-d3f0-4458-a5d9-5048f34a1c9c

oznacz moderatorów

babiok
#7 Wielbiciel#

proszę usunąć poniższą ofertę

 

abd668fd-305d-43c4-9517-fbb9a2757de1

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@babiok zgłosiłam Twoją prośbę 🙂 Oferta zostanie usunięta w ciągu 24h, otrzymasz powiadomienie e-mail, gdy tak się stanie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

babiok
#7 Wielbiciel#

proszę o usunięcie poniższych ofert

 

f090918e-a2f1-4d52-b9f6-4936a48462e1

f06d64cf-0d0d-46a7-b9e3-90fb2e91c023

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@babiok Oferty zostaną usunięte w ciągu 24 godzin. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@fish4994 Zatem swoje pytanie należało zadać w dziale "Sprzedający o Allegro Lokalnie", a nie "Początkujący sprzedawcy", albo chociaż wspomnieć w treści posta, że chodzi o AL - tutaj nie spotkasz jasnowidzów (no, może poza taką jedną personą patrzącą na całą resztę z góry).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

fish4994
#9 Pomysłodawca#

Knowhere - Aż się zapadłem w sobie, od tej lawiny krytyki. Przeprosiłbym, ale nie wiem kogo. Mam nadzieję na wyedukowanie się w przyszłości i nie popełnianie podobnych błędów. Bądź zdrowy i szczęśliwy. 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fish4994 wszystkiego dobrego i spokojnego wieczoru! W razie problemów, zawsze możesz na nas liczyć, chętnie pomożemy 😊 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

fish4994
#9 Pomysłodawca#

Szanowna Pani, "zakończone" jak były, tak są. Przykro mi z tego powodu, prawie płaczę....

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@fish4994 To nie była krytyka, tylko możliwie najkrótsze wyjaśnienie. Nie masz za co przepraszać, bo ja o nic się nie gniewam.
Dziękuję, wzajemnie😏

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Ponawiam pytanie zadane Wam w moim poprzednim poście.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów