anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wydrukować etykietę na allegro lokalnie ?

isztar76
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry, wróciłam na allegro po długiej przerwie i nie mogę się odnaleźć -  potrzebuję szybkiej pomocy . Sprzedałam produkt na allegro lokalnie (nie wiem po co ta opcja była wprowadzana) jeszcze nie widzę sensu :/. Po czym chciałam wydrukować etykietę  po wyborze paczkomatu i nie pojawia mi się taka opcja drukuj etykietę tylko ciągle widnieje aktywne okno podsumowania. POMÓŻCIE PROSZĘ.  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@isztar76 Na Lokalnie etykietę możesz wydrukować tylko wtedy, gdy udostępnisz Allegro paczkomat InPost w cenie 8,99 zł i kupujący wybierze taką formę dostawy. W każdym innym przypadku paczkę nadajesz tradycyjnie, poza Allegro. W przypadku paczkomatu będziesz musiała nadać bezpośrednio ze strony InPost.

Jeżeli chcesz wystawić towar na zwykłym Allegro, jak dawniej, kliknij w link pokazany na zdjęciu w prawym dolnym rogu - "dotychczasowy formularz".

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

isztar76
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za błyskawiczną informację 🙂 czyli już po zakończonej aukcji nie mam możliwości zmiany i muszę nadać paczkę samodzielnie ? Aukcja była ustawiona na licytację a nie kup teraz rozumiem, że nie ma to znaczenia w przyszłości ?  Na lokalnym allegro miałam udostępniony paczkomat  in post dlatego nie bardzo rozumiałam dlaczego nie mogę etykiety wydrukować jeśli kupujący taką opcję wybrał. 

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Po zakończeniu oferty nie ma możliwości zmiany opcji dostawy, dotyczy to zarówno kup teraz jak i licytacji.

oznacz moderatorów