anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysyłać paczki przez Allegro? Jak się rozliczać?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MFBspzoo
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Wysyłamy od kilku miesięcy paczki do klientów ze SMARTEM. Podpisaliśmy umowę z firmą DPD, później przeszliśmy na DHL. Po czasie okazało się, że od czerwca klienci ze smartem mieli u nas oczywiście darmowe wysyłki i płaciliśmy za nie wszystkie całościowo. Myśleliśmy, że Allegro zwraca koszty przesyłek ze smartem na zasadzie zwrotu prowizji np. 
Czy ktoś mógłby nam pomóc w tej patowej sytuacji? W tej chwili zrezygnowaliśmy w ustawieniach dostaw z wysyłek ze smartem. Jak do tego wrócić, ale tak żeby to działało jak powinno? Czy istnieje jakiś cień szansy, że Allegro zwróci nam środki za przesyłki czerwiec- październik? Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam i życzę wszystkim Allegrowiczom miłego dnia 🙂

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mdrogeria
#21 Demiurg#

MFBspzoo przesyłki ,,smart ,, rozliczane są z przewoźnikiem przez allegro na podstawie unikalnego adresu e-mail przydzielonego do każdej transakcji , tylko prawidłowe jego wprowadzenie podczas generowania listu przewozowego daje Ci możliwość skorzystania z ,,bezpłatnej ,, przesyłki ,,smart ,,. Nieprawidłowe wprowadzenie w/w powoduje obciążenie Twojego konta przez przewoźnika .

oznacz moderatorów
MFBspzoo
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów
Sklep_Kajka
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry. Czyli jak np z inpostem podpiszę umowę na najniższy pakiet do 30 wysyłek, i będę podawała ten unikalny adres mail to nie będę musiała nic płacić do inpostu?

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@MFBspzoo Sprzedajesz przez Allegro i nie kontrolujesz na bieżąco opłat z tej zakładki: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro# 

No to trochę jestem w konsternacji. 

oznacz moderatorów