anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kary za nie opłacenie licytacji.

Adammark1985
#7 Wielbiciel

Kiedy w końcu weźmiecie się za osoby które licytują a później nie płacą ? Przecież to jest jakaś plaga , wszędzie czytam że coraz więcej takich sytuacji się pojawia… sam padłem ofiarą takiej sytuacji jakiś czas temu . Teraz też skończyła się aukcja i to na kilka tyś zł i oczywiście kupujący nie odpisuje na moje wiadomości mimo że je czyta…. Powinny być jakieś kary albo odsłonięte dane osoby licytującej od razu po tym jak wygra aukcje a nie dopiero jak wpłaci … ludzie czują się bezkarni i psują uczciwym ludziom licytacje , szkoda czasu i pieniędzy za np promowanie. Ja przez tą sytuacje mam teraz duży problem bo powinienem już otrzymać pieniądze i wysyłać towar. Niestety problem jest taki że nie mam czasu czekać znów z nową licytacją 7 dni ponieważ wyjeżdżam. A licytujący nie płaci i jest bezkarny . Może nawet zrobił to celowo z zazdrości? I nic mu za to nie grozi … żenada , coraz mniej mam ochotę robić licytację na allegro lokalnie właśnie przez takie sytuacje …

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0