anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy nowe funkcje w Allegro Lokalnie?

mayday_06
#9 Pomysłodawca#

Czy w najbliższym czasie pojawi się funkcja możliwości wykasowania wiadomości od użytkowników? Trochę spamu dostawałem od podejrzanym maili które zachęcały do kontaktu więc trochę tego na liście wiadomości mam a jest mi to niepotrzebne i skrzynka wygląda na zapchaną. Druga sprawa kiedy będzie opcja wykasowania definitywnie zakończonych ogłoszeń bo tutaj też lista mi się zrobiła dość długa.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Należy pytać u źródła: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@mayday_06 

Te funkcje już kiedyś były zgłaszane, ale serwisowi nie zależy na ich wprowadzeniu, a nawet było jakieś uzasadnienie dlaczego tak długo mają być trzymane zakończone oferty (na wypadek reklamacji ?).

To są dwa wątki wiodące: usuń oferty z lokalnie i przywróć ukryte z allegro. Wszystko robione na piechotkę tj. najpierw Ty wklejasz, a potem ktoś to kasuje.

Szkoda słów.

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

mayday_06
#9 Pomysłodawca#

dzięki za odpowiedź, z tymi wiadomościami co podają maila do kontaktu to jakaś plaga a nie mogę się tego pozbyć, mam listę na prawie 30 takich wiadomości, tak im trudno dołączyć opcję kasowania jak u konkurencji?

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@mayday_06 

Allegro lokalnie jest dla sprzedawców - cierpiętników - dlatego na nim jestem ;] Tu nie chodzi o wygodę obsługi ofert sprzedaży, bo jeszcze by się z allegro zaczęli przenosić (tak jakby tam mieli łatwo ;] )

U mnie przez dwa lata uzbierało się 7 machnięć po touchpadzie (a jedno machnięcie to jakieś 45 konwersacji). Całe szczęście, że zawsze najnowsze wiadomości są na początku 😄

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mayday_06, obecnie nie ma możliwości usuwania wiadomości z czatu na Allegro Lokalnie. Jeśli masz zakończone ogłoszenia, które chcesz wykasować, możesz wskazać mi ich numery lub linki. Poproszę o ich usunięcie i znikną w ciągu 24 godzin.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mayday_06
#9 Pomysłodawca#

powyżej podałem linki do ogłoszeń które proszę usunąć

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mayday_06, poprosiłam o usunięcie tych ofert. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów