anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kilka zamówień od jednego kupującego-> jedna paczka?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Joszomitsu
#8 Zapaleniec#

Ahoy załogo.

 

 

Pytanie-> jeden kupujący zamawia kilka rzeczy u mnie na aukcji allegro lokalnie.

Chce się pozbyć kolekcji książek.

Czy nie możecie wprowadzić po ludzki jednej wysyłki dla kilku rzeczy sprzedanych na Allegro lokalnie?

Czy ja coś źle ustawiam? jeśli tak, dajcie info w jaki sposób to ogarnąć.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@Joszomitsu ustaw przy wystawianiu jednakową dostawę z jednakową kwotę, i kupujący będą mogli kupić kilka przedmiotów naraz dodając do koszyka, o ile wiedzą że tak można 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zakup-i-dostawa-na-allegro-lokalnie/jak-w-ramach-jednego-zam...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Joszomitsu
#8 Zapaleniec#

Ciekawe, czy to zadziała tak samo przy licytacji

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Joszomitsu chyba nie ale zaraz dopytamy 🙂  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Joszomitsu
#8 Zapaleniec#

Widziałem gdzieś w pomysłach, że to się przewijało. Jedna płatność + jedna paczka od sprzedawcy.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Skontaktuj się z nim ,podaj mu koszt wysyłki jedną paczką wszystkich zakupionych książek ,podaj mu numer konta do przelewu i po sprawie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Joszomitsu @kostas11 przykro mi, ale nie. Zadziała tylko przy ofertach z [kup teraz]. Chciałam podpowiedzieć, żeby umówić się z kupującym na wystawienie tych ofert ponownie jako kup teraz, ale jeśli to dotyczy tych dwóch zamówień z dzisiaj to są już opłacone, więc wydaje mi się, że to będzie bardziej skomplikowane. 
W tej sytuacji myślę, że najlepiej będzie dogadać się z kupującym, że zamówienie wyślesz w jednej przesyłce i zwrócić mu koszt tej drugiej (nie wysłanej).  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Joszomitsu
#8 Zapaleniec#

Zrobiłem z kupującym inaczej- jedną paczkę opłacił z paczkomatem, a druga dał jako Odbiór osobisty, płatność z góry. Niestety, jest to bolączka, która sprawa, ze inne platformy są bardziej przyjazne.

oznacz moderatorów
Joszomitsu
#8 Zapaleniec#

Ale temat można uznać za rozwiązany;)

oznacz moderatorów