anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś zalicytował mój produkt za 99999,00 - jak usunąć ofertę na allegro lokalnie?

Oskarious
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

 

W dniu dzisiejszym jakiś jegomość złożył ofertę na mojej aukcji, w której brało udział kilku licytujących ofertę na 99999,00 złotych. Sprzęt był obecnie na pułapie 1350,00, w ciągu najbliższych 3 dni aukcja miała się zakończyć. Liczyłem na sprzedaż na poziomie 1600 zł. Zapłaciłem kilkanaście złotych za jej wyróżnienie. Co mam teraz począć? Zakończyłem przed chwilą aukcję. Napisałem do "wygranego". Oczywiście facet się nie odezwie. W związku z tym moje pytanie. Dlaczego allegro lokalnie w ogóle istnieje? Skoro każdą licytację można zepsuć zachowaniem upośledzonego człowieka? Dodam, że chciałem wystawić przedmiot na zwykłym allegro. Nie wiem jak to się stało, że przedmiot trafił na allegro lokalnie. Zaznaczyłem opcję, aby oferta była wyróżniona na allegro i allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
58 ODPOWIEDZI 58

kytorr
#13 Ambasador#

tylko płacz i łzy zostały, nie ma remedium na jak mówisz "upośledzonych ludzi"

oznacz moderatorów

Oskarious
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Przecież to jest jakaś kpina. Każdy może klikać na wszystkie licytacje i je "psuć". Mogę wejść przecież i wszędzie dać ofertę 99999,00...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Oskarious Tak jest na Al.Możesz napisać do Allegro jakąś "skargę".

oznacz moderatorów

Oskarious
#9 Pomysłodawca#

Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Czy wiesz może czy jest jakiś portal gdzie mogę wystawić przedmiot na licytację z obowiązkiem zakupu?

oznacz moderatorów

Oskarious
#9 Pomysłodawca#

A wie ktoś Państwa czy mogę dojść do danych drugiego w kolejności oferenta z allegro lokalnie? Aby z nim przegadać ewentualny zakup? Nigdzie tego nie widzę.

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

tylko dane sa wygrywajacego aukcje 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ACCURON  Nie możesz.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Za taką kwotę, to może warto uzyskac tytuł egzekucyjny w eSądzie i poprzez komornika ściagnąć nalezność ? 🙂

https://www.darmowyprawnik.eu/jak-dziala-e-sad-w-lublinie/

oznacz moderatorów

Oskarious
#9 Pomysłodawca#

Nie ma danych.  W mailu z gratulacjami od allegro Tylko imię i nazwisko. Chętnie bym poszedł do sądu. Przez faceta mam na kilka dni zawieszone 1,5 tysiąca złotych. To już realna strata.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Oskarious

Możesz wezwać Allegro do ujawnienia danych osobowych ze względu na twój uzasadniony interes prawny.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Oskarious To na nic. Na Lokalnie zawiera się umowy warunkowe. Warunkiem jest zapłata. Po 5 dniach bez wpłaty umowa jest rozwiązywana.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Do sądu a niby za co ? Nie ma obowiązku zakupu.W każdej chwili może zrezygnować z zakupu.

oznacz moderatorów

Oskarious
#9 Pomysłodawca#

No i to jest właśnie najgorsze. Byle troll może dla jaj wchodzić na 100 aukcji dziennie i licytować abstrakcyjne kwoty. Zapłaciłem za wyróżnienie, w aukcji brało udział kilka osób, pieniądze teraz dostanę później jeśli w ogóle uzyskam podobną ofertę. Mam nadzieję, że Pana Andrzeja B. jutro potrąci samochód.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Oskarious skoro on to wygrał tak wysoko to ten który go dej kwoty podbił był jego kolegą lub nawet sam z innego konta,bo rzadko się zdarza by na jednej aukcji było dwóch tak wysoko grających .a co to był za przedmiot tak z ciekawości?

oznacz moderatorów

Oskarious
#9 Pomysłodawca#

PS4 pro 1 tb biała z wieloma najlepszymi grami (w tym TLOU 2 i Death Stranding), praktycznie nie używana, wystawiłem od 999zł cena przy 5 licytujących wzrosła już do 1350,00 zł. Liczyłem na minimum 1400 zł. Wtedy wkroczył Pan upośledzony z ofertą numer 13

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Oskarious Tu już przesadziłeś z tym samochodem, i to grubo.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@xyz96

Masz rację z tym samochodem- same kłopoty. Blacharz - lakiernik - czas oczekiwania.

oznacz moderatorów

Oskarious
#9 Pomysłodawca#

Wiadomo, że napisane w nerwach. Faktycznie szkoda auta. 😛

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@Oskarious słaby tekst. zastanów się co piszesz.

oznacz moderatorów