anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Kupujący blokuje sprzedaż przedmiotu

#7 Wielbiciel#

Poprostu ręce opadają,sprzedaż na allegro lokalnie to nieporozumienie,wystawiam przedmiot,kupujący klika kup teraz,po czym nie płaci za przedmiot w ustalonym terminie 5 dni,mija 5 dni,ten sam kupujący bezczelnie kupuje przedmiot raz jeszcze!!!i znowu nie płaci,straciłam 10 dni,allegro zróbcie coś z tym!!!

Highlighted

Odp.: Kupujący blokuje sprzedaż przedmiotu

#12 Orędownik#

Widzę, że coraz ciekawsze historie są na tym lokalnie 😕

Olej to i wystaw gdzieś indziej. Są inne portale gdzie nawet prowizji nie zapłacisz, a oglądalność pewnie większa niż tego całego "lokalnie".

Tutaj jeszcze pewnie Allegro pobrało od ciebie tą opłatę od transakcji do której i tak nie doszło.

Highlighted

#21 Demiurg#

Allegro nie pobiera opłat na Lokalnie, gdy kupujący nie zapłaci lub gdy nie wybierze odbioru osobistego, albo pobrania.

Highlighted

#7 Wielbiciel#

Tak tylko jeśli przedmiot jest "zarezerwowany,blokowany"to inni nie mogą go kupić,a 10 dni to sporo,w tym czasie mogłam sprzedać przedmiot.

Highlighted

#21 Demiurg#

Na Lokalnie tak można, ogłoszenia będą się wznawiać, choć w regulaminie nie ma o tym ani słowa. Po kolejnym wznowieniu licytacji, zakończ ją przed złożeniem pierwszej oferty, wtedy się już nie wznowi. Następnie wystaw aukcję na normalnym Allegro - po kliknięciu Wystaw przedmiot, na następnej stronie, na górze po prawej zaznacz ledwie widoczny odnośnik - Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz.

#7 Wielbiciel#

Dzięki tak zrobie.

Highlighted

#11 Animator#

Nic nie zrobisz a Twój przypadek jest codziennością. Ten portal jest nieprzemyślany i napisany na kolanie co potwierdza jak szybko go wprowadzili.

Highlighted

#12 Orędownik#

@laka79, wystaw jako OGŁOSZENIE, tak jak ja 🙂 a prowizyjną (cena+dostawa+prowizja) kopię na zwyklym 🙂