anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja i same zapytania z zagranicy

lepa81
#7 Wielbiciel#

Witam ma wystawiona licytacje przedmiotu, kontaktują się że mną sami klijeci z zagranicy. Pytają o ostateczna cene itp.sam przedmiot nie jest licytowany przez żadna osobę. Podają swoje email aby się z nimi kontaktować, i omówić szczegóły płatności. Zaznaczę tylko że miałem 3 zapytania i wszystko z poza Polski, chcą płacić za pomocą PayPal-a i mówią abym założył konto na PayPalu i podał dane płatności, martwi mnie troszkę takie zainteresowanie osób z poza Polski. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Nie daj się oszukać, nie zwracaj na to uwagi. Jeśli ktoś będzie chciał kupić, to da najwyższą ofertę w licytacji i zapłaci, a Ty zobaczysz pieniądze, zamiast pytań, obietnic, lewych potwierdzeń wpłaty i innych podchodów w celu wyłudzenia towaru za darmo.

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

polecam poszukiwacze okazji na youtube są filmy o oszustwach

oznacz moderatorów

lepa81
#7 Wielbiciel#

Też mi się wydaje że to wał. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ACCURON To raczej działa w drugą stronę, czyli przekręcenie potencjalnego kupującego, a nie sprzedającego.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@lepa81 Słuchaj @xyz96 , bo on wie, co gada.

P.s. "spoza Polski" nie "z poza"!!!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Ja bym jeszcze dodał, że "klienci", a nie "klijeci"😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

lepa81
#7 Wielbiciel#

Wolę mówić niż gadać 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@lepa81 No więc Orwell powiedział kiedyś, że "Niechlujność języka ułatwia posiadanie głupich myśli."😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No więc mów z tymi oferentami, odpowiadaj na maile, podawaj im swoje dane, a potem będziesz płakał tutaj, że wysłałeś im towar i nie otrzymałeś zapłaty, albo że zapłaciłeś im za nie wiadomo co, a oni nie wywiązali się z umowy, nie kupili towaru, nie zapłacili za niego i nie zwrócili Ci tej wpłaty.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@lepa81 To https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/oszust-roland-smith-rolandsmith5... plus parę innych tematów na forum. Zwykły scam, nic więcej - wystarczy użyć wyszukiwarki.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#11 Animator#

Zgłaszanie ich do Allegro jest możliwe, blokują natychmiast konta oszustów, ale nic nie robią w kierunku ich wyeliminowania, więc marny trud bo zablokowany zakłada kolejne konto i kolejne, kolejne....

oznacz moderatorów