anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z wygenerowaniem etykiety do paczkomatu

MAMY ROZWIĄZANIE!
filon
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem kilka rzeczy, do wszystkich prócz jednej wygenerowałem bez problemu etykiety.

Po kliknięciu w PRZYGOTUJ PACZKĘ DO NADANIA, pojawia się  górny pasek i tło... i to wszystko. Próbowałem na różnych przeglądarkach i na telefonie wszędzie to samo.

oznacz moderatorów
110 ODPOWIEDZI 110
mars-forever
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem 😞

oznacz moderatorów
hubaiitvmanigin
#7 Wielbiciel#

To sam

oznacz moderatorów
granatnik87
#9 Pomysłodawca#

Tym razem po wybraniu paczkomatu nadawczego i gabarytu wyskakuje błąd jak na screenie. Sprawdzane na kilku sprzętach i wybierałem różne paczkomaty nadawcze.

granatnik87_0-1632943761341.png

 

oznacz moderatorów
babuneek
#7 Wielbiciel#

Nie wiem czy chodzi o ten sam problem z wygenerowaniem etykiety bo niby są niepoprawne dane?  Od 3 dni nie mogę zrobić etykiety

oznacz moderatorów
granatnik87
#9 Pomysłodawca#

Jak dane mogą być nie poprawne jak są zaciągane z Allegro. Kupujący podaje paczkomat a można wybrać tylko czynny paczkomat...zresztą można sprawdzić który jest czynny a który nie na stronie Inpost. Moim zdaniem to kolejny problem. Weź zrób screen i załącz niech te ich informatyki zobaczą bo z nimi to wiesz jak jest.... "dziwne, u mnie działa"

oznacz moderatorów
dyanna1
#8 Zapaleniec#

U mnie jest TO SAMO! Co się dzieje?

błąd paczki.JPG

oznacz moderatorów
lucasovy
#1 Nowicjusz#

Wybieram paczkę, uzupełniam wszystkie dane w momencie kiedy chcę stworzyć etykietę wyskakuje mi taki komunikat: 

Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku.

Próbowałem likwidować PL znaki itp, nic nie pomaga...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@granatnik87 @dyanna1 @babuneek @lucasovy przepraszam Was za te problemy. Otrzymaliśmy kilka zgłoszeń dotyczących tego problemu i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Damy znać gdy dowiemy się czegoś więcej w tej sprawie!

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że problem został rozwiązany i nie powinny występować już trudności z generowaniem etykiet. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dyanna1
#8 Zapaleniec#

U mnie w końcu poszło. Nie wiem co, ale może chodzi o geolokalizację wysyłającego, ... a może nie.

oznacz moderatorów
babuneek
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Kiedy zostanie usunięta usterka i będę mógł wkoncu nadać paczkę? 4 dni czekam i nic. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@babuneek w Twoim przypadku problem dotyczy czegoś innego. Kupujący nie podał imienia i nazwiska (tylko cztery litery), dlatego pojawia się problem z utworzeniem etykiety, ponieważ nazwa odbiorcy jest za krótka. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
babuneek
#7 Wielbiciel#

Czyli nie ma możliwości wysyłki chyba że kupujący zmieni "dane" na koncie? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@babuneek nie na koncie. Gdy zamawiał u Ciebie w formularzu dostawy zamiast wpisać swoje imię i nazwisko podał tylko kilka liter. Piszemy o tym tutaj - nawet literówka może sprawić, że nie będzie można utworzyć etykiety.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Dunaj-n
#8 Zapaleniec#

Kupujący mi  dzisiaj napisał "nigdzie nie mam możliwości wybrania miejsca", a ja nie mam możliwości pobrania etykiety. Proszę o pomoc.

I druga wiadomość od kupującego: Witam, nie miałam nigdzie opcji wybrania który orlen.

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@la_nika takich byków jest więcej - możliwość podania nr telefonu z poza Polski

czy zły format samego numeru

 

to jest kolejny systemowy błąd allegro

na kim się wyładuje kupujący?

@granatnik87 wklej ten wątek i wpis od @la_nika kupującemu

i pisz że to wina kupującego i allegro

oznacz moderatorów
mickmick
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry , u mnie ten sam problem zarówno z komputera jak i telefonu, kiedy usterka zostanie usunięta ?

oznacz moderatorów
mickmick
#7 Wielbiciel#

tak to dokładnie wyglądatak to dokładnie wygląda

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mickmick Cześć. Menedżer Paczek już działa poprawnie. Czy możesz wygenerować etykietę przez to narzędzie?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
gd03
#1 Nowicjusz#

U mnie ten sam prpblem od wczoraj

oznacz moderatorów
Plebi92
#8 Zapaleniec#

Ta sama sytuacja - Bez znaczenia z jakiego urządzenia i z jakiej przeglądarki korzystasz....

oznacz moderatorów