anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

możliwość zablokowania otrzymywania wiadomości od nękającej osoby na allegrolokalnie

Patkaa007
#8 Zapaleniec#

Proszę o możliwość zablokowania kontaktowania się nękającym osobom na portalu Allegro lokalnie - od ponad pół roku otrzymuje spam o charakterze nękania od osoby o nicku gucioku990 - konto użytkownika zostało już zablokowane, jednak pomimo tego ta osoba nadal wypisuje głupoty w wiadomosciach! Nie pomogło dodanie osoby na czarną liste. Na czacie dostałam informację od administracji, że nie ma obecnie mozliwosci blokady wiadomości - proszę o wprowadzenie tej możliwości, żeby wiadomosci od tej osoby mi się nie wyświetlały, bądź automatycznie były usuwane.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Należy pomyśleć o zgłoszeniu na Policję.

oznacz moderatorów

KLINIA-1984
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Patkaa007  chyba allegro nie przewidziało, że takie coś może się wydarzyć i niema takiej opcji 😅

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Patkaa007 daj proszę znać czy ta osoba wysyłała do Ciebie wiadomości po 24.08.2021? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Patkaa007
#8 Zapaleniec#

tak, wczoraj otrzymałam od niej wiadomość

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Patkaa007 dziękuję za odpowiedź! Zgłosiłam tą sprawę i to konto do odpowiedniego działu. Gdy tylko dowiem się czegoś w tej sprawię, wrócę tutaj z informacją. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Patkaa007 wracam z informacjami, przepraszam, że zajęło to więcej czasu. Zespół zajmujący się zgłoszeniem poprosił o wysłanie do nich zrzutów z wiadomościami jakie otrzymałaś od tej osoby. Odpowiedz proszę na wiadomość nr. 17350473, wówczas będą mogli zweryfikować zgłoszenie i podjąć odpowiednie działania.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów