anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie będę miał dostępu do kompa, nie będę mógł kierować swoim kontem. Czy muszę zamknąć swoje oferty?

tellos
#8 Zapaleniec#

Nikt nie może mnie zastąpić w zajmowaniu się moim kontem na Allegro.

Nie wiem jak długo potrwa moja nieobecność (od kilku do kilkunastu dni).

Czy jest możliwość zaznaczenia przy moich ofertach, że oferty będą dostępne po określonym przeze mnnie czasie, lub wcześniej.

tellos

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

a_brod
#12 Orędownik#

@tellos  najlepiej jest zamknąć oferty i wystawić je ponownie po powrocie. Wiem to z własnego doświadczenia 🙂

Endrju
oznacz moderatorów

tellos
#8 Zapaleniec#

Dziękuję.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@tellos Najlepiej dla Ciebie będzie zamknąć wszystkie oferty i wznowić je po powrocie.
Pamiętaj, że podczas nieobecności MUSISZ odpowiadać na wiadomości oraz dyskusje jeśli się takie pojawią - nie robiąc tego możesz sprowadzić na siebie spore kłopoty.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@tellos  Na lokalnie chyba nie można sobie ustawić urlopu a także ustawić czasu wysyłki bo allegro daje 5 dni na nią z góry. Chyba trzeba będzie zamknąć wszystkie aukcje jeżeli przerwa ma trwać kilkanaście dni.

@komis-bell  Tellos sprzedaje na lokalnie tak więc nie musi odpowiadać bo tam nie liczą czasu odpowiedzi przez sprzedającego. Dyskusje chyba mu nie grożą b0 przy takiej niewielkiej i niezbyt skomplikowanej sprzedaży ciężko o to aby ktoś nie był zadowolony jeżeli otrzymał zakupiony przedmiot 🙂

oznacz moderatorów