anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czekamy na weryfikację Przelewy24

MAMY ROZWIĄZANIE!
sun-texkropkapl
#7 Wielbiciel#

witam, ta weryfikacja trwa nie 5 dni, a chyba już ponad 5 miesięcy, nie dużą kwotę mi zabłokowano, bo tylko 88zł, ale wkurza mnie to, że nikt mnie nie pytał czy ja chcę te przelewy 24, czy może mi samego PayU wystarczy, ogólnie sprawa jest dla organów sprawdzających z jakiej paki ja wysłałem towar i nie mogę odzyskać zapłatę za niego przez tyle czasu

oznacz moderatorów
279 ODPOWIEDZI 279
LEW433
#21 Demiurg#

@droopsio  Zajrzą jutro i sprawdzą, możesz także dopytać tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 nie zajrzą, znowu wkleiłeś zdjęcie z nickami moderatorów, ono nie jest aktywne, nikogo nie wywoła😊

oznacz moderatorów
droopsio
#8 Zapaleniec#

@nat_not @_HolaOla_ 

może to zadziała 😉

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@droopsio Zgodnie z wczorajszą informacją mailową, którą od nas otrzymałeś, konsultujemy Twoją sprawę z operatorem Przelewy24. Jak tylko dostaniemy więcej informacji w tej sprawie, wrócimy do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
droopsio
#8 Zapaleniec#

dziękuję, czekam zatem na info 🙂

oznacz moderatorów
Extreme191
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie ja również czekam na weryfikacje konta przesłałem dokument oraz dokonałem przelewu.

oznacz moderatorów
Extreme191
#7 Wielbiciel#

Bardzo bym prosił o interwencję w mojej sprawie Pani moderator  pozdrawiam

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Extreme191 Otrzymałam już informację, że operator Przelewy24 nie zaksięgował Twojego przelewu weryfikacyjnego, dlatego wykonaj go proszę ponownie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Extreme191
#7 Wielbiciel#

Ok dziękuję za informację przelew został ponownie wykonany. 

 

oznacz moderatorów
BlancaPola
#7 Wielbiciel#

Czy ja rownież mogę prosić o sprawdzenie ? Na początku poprosiliście Państwo o oświadczenie, oświadczenie zrobione, potem przelew. Zrobiony, potem skany dowodów...zrobione i nadal wpłaty nieaktywne.

Troszkę to nieprofesjonalne

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BlancaPola Wymagania dotyczące weryfikacji ustalają nasi partnerzy - PayU i Przelewy24. Dostałam informację, że konieczne jest przesłanie skanu lub czytelnego zdjęcia brakującego dowodu tożsamości. Zrób to przez formularz dostępny w tej zakładce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
BlancaPola
#7 Wielbiciel#

Ale ten dowód jest tam dodany.Czytelny. Właśnie tego nie rozumiem.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@BlancaPola Może twoje zdjęcie jest "niewyraźne", dla sprawdzających.😁

oznacz moderatorów
BlancaPola
#7 Wielbiciel#

Dodane kolejne skany zdjęć, nie rozumiem dlaczego nie ma żadnej innej formy kontaktu z przelewy24 ? Muszę Panią kłopotać. Co by było gdybym nie znalazła tego wątku i tego forum ?

Mogę prosić o pomoc jeszcze raz.

oznacz moderatorów
BlancaPola
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Mogę prosić o pytanie co dalej jest nie tak ? Dodałam kolejne skany w rozdzielczości 300 dpi i nadal wypłaty nieaktywne.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BlancaPola Status po naszej stronie się nie zmienił od 7 stycznia. Czy na pewno załącznyłaś dokumenty przez formularz dostępny w tej zakładce?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
BlancaPola
#7 Wielbiciel#

FA4736D0-1303-4F99-A729-4E6AEB2FB86B.png

 Dzień dobry, wysłałam już wszystkie potrzebne pliki.

oznacz moderatorów
madziiuleek
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem odnośnie konta na allegro.lokalnie a mianowicie ostatnim razem zmieniłam numer konta na numer partnera lecz allegro stwierdziło, że dane nie są takie same jak dane podane na allegro, więc wróciłam z powrotem na numer który był wcześniej potwierdzając przelewem 1,01 zł. Wszystko mam aktywne prócz Wypłat przelewy24. Można wiedzieć kiedy konto znowu będzie w 100% aktywne ?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@madziiuleek Weryfikacja Przelewy24 trwa 5 dni roboczych.

oznacz moderatorów
madziiuleek
#7 Wielbiciel#

No to mnie teraz pocieszyliście 🙄

oznacz moderatorów