anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawidłowa etykieta

7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Sprzedałam przez allegro lokalnie. Kupujący wybrał InPost. Pobrałem etykietę u wydrukowałam ale pojawia się info nieprawidłowa etykieta. Na infolinię i postu żąda nr. Nie mam takowego bo nie dostałam. Już nawet wpisałam ostatnie cztery cyfry kodu kreskowego i dalej jako nieprawidłowe. Na paczkomacie skanowalam kodem QR i kodem kreskowym wchodzi jako nieprawidłowe a generowane przez Allegro

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

kostas11
#21 Demiurg#

@7JOANA7 numer jest pod kodem kreskowym 🙂 ostatnio też ktoś tu miał podobny problem  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@7JOANA7 Cześć. 🙂 Numer tej przesyłki to: 660166848234360123913458 - skontaktuj się z InPost i daj znać, czy udało się wyjaśnić tę sprawę. W systemie wygląda na to, że etykieta została poprawnie wygenerowana. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Pisałam że wyskakuje że nieprawidłowy. InPost to BOT! **piiip**ny automat. Jak w paczkomacie wyskakiwało nieprawidłowy to na infolinię tak samo. Tam nie ma człowieka chyba że jest jakiś tajny nr gdzie człowiek odbiera. Na infolinię wpisuje to co chcą i słyszę, nie dosłyszałem, wpisz nr po czym teks widzę że jesteś zajęty zadzwoń później

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@7JOANA7 Wygenerowałaś etykietę i wybrałaś jeden Paczkomat jako punkt nadawczy i punkt odbiorczy. 

Usunęłam dla Ciebie błędną etykietę, możesz ją wygenerować ponownie. Zwróć proszę uwagę na zamieszczenie poprawnych informacji w rubrykach Paczkomat nadawczy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Przecież etykieta robi się automatycznie. Jeżeli coś nie tak to nie moja wina. A teraz muszę jutro iść jeszcze raz płacić za etykietę za wydruk gdzie najbliższy do złotówka za to. Chore.

oznacz moderatorów

7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Nie wiem dlaczego w allegro widniał adres podwójnie i był błędny kod pocztowy a paczki do mnie normalnie dochodziły. Jak masz zmozliwosc sprawdź czy jest kod pocztowy 61-614. Nie wiem czemu było zmienione bo ja wprowadzałam tylko siebie i męża a były 3 adresy

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@7JOANA7 Widzę 3 adresy dodane do konta (dwa z kodem 61-614 i jeden z kodem 66-100). Mogę je dla Ciebie usunąć, daj tylko znać który/które

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Mają zostać tylko na 61-614 Poznań. Co logują na innym urządzeniu to Sulechów się pojawia 🤦. Sulechów do usunięcia Tamta etykieta była taka sama jak poprzednia z tym samym kodem.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@7JOANA7 Sulechów usunięty 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Etykieta nadal niewłaściwa. Na InPost powiedzieli że jest zrobiony ten sam adres paczkomatu nadania co odbioru jakieś podaj dalej. Nie ustalam tego. Proszę to zmienić bo nie wiem co te alegro namieszało!!!! Wydałam już pieniądze na dojazd na wydrukowanie etykiety i już dwie etykiety płaciłam za wydruk a wy nie potraficie zrobić dobrze!!!!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@7JOANA7 Cześć. Po raz kolejny wybrałaś ten sam Paczkomat - nie jest to wina systemu. Na tej mapie podczas generowania etykiety powinnaś wybrać Paczkomat, z którego nadasz paczkę: 

ko_alka_0-1654177635391.png

Jaki punkt wybrałaś? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

7JOANA7
#8 Zapaleniec#

U mnie widniało tylko wybierz paczkomat bez określenia czy to jest nadania czy odbioru więc sugerował się że odbioru. Robione z tableta z starym systemem. Pisałam wczoraj że chce nadać z adresu/paczkomatu na który zamiaeiam paczki- czyli Poznań!!!  Czy trudno to zrozumieć. Raczej nie. Mam problemy z chodzeniem a wy nie możecie pomóc człowiekowi jak coś gdzieś źle widnieje!!!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@7JOANA7 Usunęłam dla Ciebie kolejną etykietę. Podczas Tworzenia trzeciej etykiety wybierz Paczkomat, z którego planujesz nadać paczkę. Nie ma konieczności wybierania Paczkomatu Kupującego, ponieważ sam Kupujący już to zrobił podczas składania zamówienia.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i jeśli masz wątpliwości, jak poprawnie wygenerować etykietę, możesz o to dopytać. Rozumiem, że oczekujesz, aby to pracownik Allegro wygenerował dla Ciebie etykietę, ale niestety nie mamy takiej możliwości. 

Załączam również dokładną instrukcję: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes... 

W razie pytań daj znać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Wypralam prawidłową ulice Poznań i nadal jest to samo!!!!!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@7JOANA7 W systemie wygląda na to, że prawidłowo wybrałaś Paczkomat POZ216M (czyli w Poznaniu na ulicy Wenedów 17). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Na etykiecie nadal jest adres nadawczy NIE POZNAŃ!!!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@7JOANA7 Adres nadawczy do paczki numer 660166748234360121964051 jest w Poznaniu. Etykieta została wygenerowana 20 minut temu. Pobierz nową etykietę, wtedy zobaczysz zaktualizowane informacje. Jeśli chcesz się upewnić, to możesz zadzwonić do InPost. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Przecież pisze że jest to samo co było. Wygenetowalam nowa etykietę i pobiera się cały czas ta sama. Nie chce się tu wstawić zdjęcie bo już dwa razy próbowałam ale JEST TO DAMO NA START NR ETYKIERY!!!!!!!!!!!!!! Siedzę na laptopie i widzę dokładnie co się pobrało!!!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@7JOANA7 Wyślij mi tę etykietę na spolecznosc@allegro.pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów