anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawidłowe dane

Exmel
#7 Wielbiciel#

Witam , wczoraj sprzedałem kartę graficzną na portalu Allegro lokalnie , a teraz jestem w trochę małym problemie. Dzisiaj gdy chciałem wypłacić pieniądze okazało się że zalogowałem się nie na tym koncie z nie tymi danymi. Za kartę pan zapłacił 2200zł , a ja nawet nie mogę wypłacić pieniądze ponieważ na tym koncie mam inne Imię i nazwisko , a w banku również inne dane. Czy jest opcja zrobienia coś z tym? Pan bardzo się już niecierpliwi , jeśli nawet jest opcja że mógłbym mu odesłać pieniądze byłbym zadowolony , Co mam teraz zrobić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

To masz problem, zapytaj moderatora co z tym zrobić: @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Exmel nie odeślesz na allegro lokalnie, jak zapłacił i masz kasę na allegro finanse możesz wysłać, kasa jest już Twoja a potem se aktywuj poprawa dane i wypłać 🙂

To Twój problem, wyślij towar bo allegro Ci zablokuje wszystkie konta jak kupujący rozpocznie dyskusję i wystąpi o POK 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Exmel
#7 Wielbiciel#

Próba zmiany danych ponownie została odrzucona, Co mam teraz robić?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Exmel widzę, że jesteś z nami w kontakcie e-mailowym, więc poczekaj proszę na odpowiedź Doradcy. Na pewno otrzymasz pomocną radę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Exmel Pieniądze z konta Allegro może wypłacić tylko osoba, której dane są wpisane w ustawieniach. Dane osobowe właściciela konta Allegro muszą być takie same jak dane osobowe właściciela konta w banku. Imienia i nazwiska na koncie Allegro też nie zmienisz. Nie wypłacisz tych pieniędzy także przekazem pocztowym na adres zamieszkania, ponieważ kwota przekracza 800 zł. Musisz podać do wypłat konto bankowe osoby, która jest wpisana w ustawieniach konta Allegro. Jeśli nie jest to możliwe, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf Na pewno istnieje inny sposób na wypłatę tych pieniędzy.

Kupującemu wpłaty nie zwrócisz przez Allegro, ponieważ na Allegro Lokalnie nie ma takiej opcji. Musisz je wypłacić i zwrócić zwykłym przelewem na jego rachunek bankowy, albo po prostu wysłać towar. On nie ma obowiązku czekać aż uporasz się z problemem.

oznacz moderatorów