anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od godz. 14 transakcja jest niedokończona. Czy to nie jest dziwne?

MAMY ROZWIĄZANIE!
deszcz33
#10 Popularyzator#

Kupująca napisała: gotowe, zapłacone, a od allegro mam tylko takie info: "Kupujący rozpoczął zakup przedmiotów. Sprawdź status sprzedaży w sekcji Zamówienia od kupujących." W zamówieniach mam to samo: 'płatność rozpoczęta'. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@deszcz33

Kupująca mogła dokonać wpłaty, ale pieniądze, zgodnie z regulaminem, są przekazywane sprzedawcom do końca następnego dnia roboczego. Najczęściej są przekazywane niemal natychmiast, ale nie musi tak być za każdym razem.

Druga opcja - kupująca wybrała tylko metodę płatności, ale nie zapłaciła.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@deszcz33 Jeśli kupująca by zapłaciła to nawet jak byś nie miał pieniędzy jeszcze na koncie to w swojej zakładce przy zamówieniu by się wyświetlało że transakcja jest opłacona a jeśli wyświetla ci się że "kupujący rozpoczął zakup " to nie znaczy że w ogóle zapłaci .Zdarza się że klienci wybierają tylko zamiar płacenia i nie dokańczają płatności licząc że sprzedawca im szybko wyśle bez płacenia. Poczekaj aż będzie komunikat że aukcja jest opłacona lub pieniądze będą na twoim koncie.

oznacz moderatorów
deszcz33
#10 Popularyzator#

Słuchajcie, kolejna taka osoba, dokładnie tak samo, bo nie dodałam, że tamta osoba prosiła o zamianę 'darmowe ogloszenie' na 'kup teraz', zamieniłam, i do teraz nic się nie zmieniło-niezapłacone. Teraz znów ktoś inny prosi o zamianę 'darm. ogł.' na 'kup teraz'. Znowu będę zmieniać i znów nie zapłaci? Po co to jest robione? To chyba jakaś nowa metoda oszustów.

oznacz moderatorów
deszcz33
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Proszę o weryfikację kont 'Nelasia' i 'Client:48516563' Podejrzewam włam na ich konta.

oznacz moderatorów
deszcz33
#10 Popularyzator#

Pilne! Proszę o weryfikację powyższych kont na allegro. Podejrzewam włam! Wyżej wszystko opisane.

oznacz moderatorów
deszcz33
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Pilne! Proszę o weryfikację powyższych kont na allegro. Podejrzewam włam! Wyżej wszystko opisane.

oznacz moderatorów
deszcz33
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Bardzo przepraszam, Nelasia teraz zapłaciła. Cofam prośbę o nią.

oznacz moderatorów