anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odbiór osobisty Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
santirro
#7 Wielbiciel#

Hej czy mieliście juz próbę wyludzenia na odbiór osobisty, platnosc przy odbiorze?

Moze to był błąd ze dodałem opcje odbior osobisty, ale sprzedaje telefon za 3900 zł. 

Właśnie dostałem @ od allegro lokalnie ze ktoś zakupił mój przedmiot.  Ogłoszenie zeszło, opłata z allegro naliczona tylko osoba kupująca wydaje się podejrzana i to bardzo.

Screenshot_20220117-065903_Chrome.jpg

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
serwis-texas
#19 Nestor#

@santirro 

A na czym ma polegać wyłudzenie? Obrazek niewidoczny do póki Moderacja nie zatwierdzi.

oznacz moderatorów
santirro
#7 Wielbiciel#

Koleś nazywa sie Ander jerco i mieszka na placu grunwaldzkim w Miami.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@santirro Nie udostępniaj odbioru osobistego i wysyłki za pobraniem na Allegro Lokalnie, bo już teraz naliczono Ci wysoką prowizję, a kupujący najprawdopodobniej towaru nie odbierze i nie opłaci. Jeżeli udostępnisz płatność z góry, bez zapłaty Allegro Ci prowizji nie naliczy. 

O zwrot możesz wystąpić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... ale będziesz musiał udowodnić, że kupujący nie zapłacił. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@santirro Cześć. Przykro mi, że doszło do takiej sytuacji. Konto kupującego zostanie zweryfikowane i zablokowane. O zwrot opłaty transakcyjnej zgłoś się proszę przez formularz podany przez xyz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
santirro
#7 Wielbiciel#

Wysłałem wniosek i jeszcze czekam do 15 może gościu odpisze i tez na 15 jestem umówiony na telefon z Allegro 

oznacz moderatorów
mad_luk
#8 Zapaleniec#

Witam. Jak to się skończyło bo właśnie mam dość podobny przypadek 😕

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@mad_luk ni jak. Zablokują kupującego a Ty będziesz musiał złożyć wniosek o zwrot opłaty jak została pobrana.

Załącz zrzut lub podaj login kupującego

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mad_luk Cześć. 🙂 W Twoim przypadku, jeśli chodzi o sprzedaż na Allegro Lokalnie z dzisiaj, zakup został dokonany przez osobę, która regularnie opłaca swoje zamówienia. Skontaktuj się z nią i poczekaj na odpowiedź

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów