anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

proba sprzedazy poza allegro

dzoanka11
#7 Wielbiciel#

Witam, Sprzedaje na Allegro Lokalnie. Juz po raz 2 ktos prosi o sprzedaz poza Allegro piszac po angielsku i tlumaczac nieporadnie na polski. Proponuje kontakt bezpośrednio na adres e-mail, wyższą cenę i płatność poza Allegro w gotowce jakiemus kurierowi, wysyłkę do innego kraju i kaze mi podac koszt ale nie podaje kraju ani miejsca wysylki. Oczywiscie nie mam zamiaru skorzystac z tak atrakcyjnej oferty, chcialam tylko to zglosic. Czy cos mam zrobic?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@dzoanka11  Tak użyć wyszukiwarki na forum i przeczytać o tym posty ( nawet dzisiaj już były). Odmiana przekrętu nigeryjskiego. Zgłoś konto do allegro - zamkną.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@dzoanka11 - dej se spokój. Szkoda czasu, chcą Cię dmuchnąć. Nie reaguj.

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@dzoanka11  jak masz czas i ochotę to pobaw się z nim. Zobaczysz jakie mają ciekawe sposoby i co potrafią wymyśleć. Ja sobie z takim pisałem przez 4 dni zanim się skapnął, że robię sobie z niego jaja. To oczywiście oszuści. Specjalnie dla nich założyłem maila. Jak mam czas, to sobie przy kawie pisałem, hihihihihi. Na razie kolejnych propozycji nie dostaję.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@terazauto  Co ty wypisujesz?  Jakie dmuchnąć?  Nie  zauważyłeś że  dzoanka  ma dopiero 11 lat (a może urodzona 2011) ??

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dzoanka11 Zapewne jest to próba oszustwa, wyłudzenia towaru. Podeślą ci że niby poszedł przelew, ty wyślesz towar a kasy nie będzie.

oznacz moderatorów