anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z generowaniem etykiety

Pawelgalcz
#7 Wielbiciel#

Witam,

Wczoraj udało mi się sprzedać wystawiony przedmiot na allegro lokalnie (dostawa przez Allegro Paczkomaty InPost. Płatność zakończona, więc klikam na opcję "Przygotuj paczkę do nadania", lecz strona cały czas ładuje i nic się nie dzieje 🙄. Próbowałem parę razy: na telefonie, na komputerze, z adblockiem i bez - bez skutku.

Jest jakiś sposób aby to naprawić? Może jest możliwość ominięcia tych procedur i nadanie paczki na własną rękę ? ( oczywiście po ustaleniu wszystkiego z kupującym ).
Nowy obraz mapy bitowej (3).png

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Pawelgalcz Wejdź na stronę InPost i nadaj tradycyjnie, będzie nieco drożej. Wczoraj kilka osób pisało o takim samym problemie. Wcześniej wyczyść lub zmień przeglądarkę. O zwrot różnicy w cenie nadania poproś Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7f980b3b-184b-4f4a-9ad4-7e833245df10&subjectId=b041ba5e-6...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Pawelgalcz, mogę Cię prosić o informację, czy błąd nadal występuje?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Pawelgalcz
#7 Wielbiciel#

Błąd na obecną chwilę zniknął - zarówno na komputerze, jak i telefonie. Mimo wszystko już zakupiłem etykietę na stronie Inpost'u, ponieważ chciałem, aby kupujący nie musiał czekać.

oznacz moderatorów

Client:101801959
#2 Obserwator#

Witam.

Mam ten sam problem, nie mogę wybrać paczkomatu z mapy. Gdy wybieram go wpisujac, nie przepuszcza mnie dalej i żąda wybrania paczkomatu. 

Temat dosyć pilny, ponieważ mam do wysłania kilkanaście przesyłek, na które czekają klienci.

oznacz moderatorów

rexadam1
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem...

oznacz moderatorów