anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z utworzeniem etykiety do Allegro InPost z Allegro Lokalnie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Petbla
#9 Pomysłodawca#

Mam problem z utworzeniem etykiety do Allegro InPost z Allegro Lokalnie. Po wpisaniu wszystkich danych klikam na utwórz etykietę i system się zawiesza. Kółko się kręci i nic. Już to próbuję kilka godzin. Ktoś ma taki sam problem?

oznacz moderatorów
214 ODPOWIEDZI 214
Ewa0523
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ Czy awaria już usunięta?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ewa0523 Jeśli nie możesz nadać etykiety, napisz proszę do nas przez ten formularz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
art2805
#8 Zapaleniec#

???????? 

 

 

oznacz moderatorów
stani12
#7 Wielbiciel#

Sprzedałam gogle na alegro lokalnie ,transakcja opłacona,zamówione in post , ale nie ma etykiety wysyłkowej, nie wyswietla sie tak jak u innych kt.

[edycja] 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@stani12 usuń dane kupujacego bo udostępniasz je publicznie 😞

A udostępniłeś allegro paczkomat przy wystawianiu zgodnie z instrukcją 

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@stani12 Sporo osób zgłasza ten problem, nadaj bezpośrednio ze strony InPost. Będzie nieco drożej, ale nadasz bez problemu. Reklamację złóż do Allegro - niech Ci oddadzą różnicę.

oznacz moderatorów
WILCZEK127
#7 Wielbiciel#

Awaria dalej trwa!  nie można utworzyć etykiety ! Przedmiot sprzedany, kupujący czeka i nic nie działa, na **piiip** wszystko działa sprawnie.

oznacz moderatorów
przemazss
#7 Wielbiciel#
Dzień dobry, od rana próbuję przygotować paczkę do nadania inpostem. Po uzupełnieniu wszystkich danych i kliknięciu w przycisk Utwórz etykietę kręci się kółko, jednak etykieta nie zostaje utworzona. Ten sam problem występuje przez www jak i aplikację. pozdr
oznacz moderatorów
kowal1808
#2 Obserwator#

Tak jak wyżej od kilku dni nie mogę utworzyć etykiety na allegro lokalne, klikam wielkość paczki, wybieram paczkomat nadawczy, akceptuję regulamin i klikam utwórz paczkę strona myśli myśli i nie może nic wymyślić 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kolmogorow
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem od 09.02.2021. Więc widzę że to grubsza sprawa. Nie rozumiem dlaczego allegro nic z tym nie robi.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kolmogorow @kowal1808 @przemazss widzimy, że problem powrócił, dlatego połączyłam Wasze wątki. Jeżeli macie taką możliwość to prześlijcie mi proszę zrzuty ekranu z "niekończącą się pętlą", która pojawia się, gdy próbujecie wygenerować etykietę oraz ID zamówienia. Proszę nadajcie przesyłki InPostem, a później napiszcie do nas tutaj, w załączeniu dodajcie potwierdzenie poniesionych kosztów.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mangaa
#7 Wielbiciel#

Witam, mam podobny problem,  klikam "przejdź do podsumowania" (Wcześniej zaznaczyłam akceptację regulaminu), następnie klikam Utwórz etykietę i cofa mnie do poprzedniej strony, z czerwonym komunikatem "akceptacja regulaminu jest obowiązkowa".

Ale ja ten regulamin zaakceptowałam, nawet gdy odklikam i klinę ponownie to to nie działa.

oznacz moderatorów
franiula1779
#7 Wielbiciel#

Mam taki sam problem od kilku minut. Caly czas wyskakuje na czerwono ze nie zaakceptowałam regulaminu. Co robic ?

oznacz moderatorów
aniaaneczka2224
#7 Wielbiciel#

Czy nadal jest możliwość przesłania poniesionych kosztów, zostaną zwrócone jeśli nadam paczkę na swój koszt?

oznacz moderatorów
franiula1779
#7 Wielbiciel#

Czy nadal jest możliwy zwrot kosztów nadania przesyłki na własny koszt ?

oznacz moderatorów
pani_kulcikriu
#2 Obserwator#

Ja nie ma zamiaru ponosić takich kosztów (to nie kilka złotych będzie), bo jak problem tak się ciągnie, a przesyłek jest kilka dziennie i przez tyle czas to trwa, to zmuszona jestem podnieść koszty wysyłki zaznaczając, że jest to z winy allegro.

oznacz moderatorów
RUHURUHU
#3 Debiutant#

jest 11.02.2021 i tez nie moge utworzyc etykiety, taki sam blad, zadna przegladarka nie widzi akcceptacji regulaminu

oznacz moderatorów
franiula1779
#7 Wielbiciel#

Mi o dziwno jedno zamówienie udało się zrobić i wydrukowałam etykietę ale nast juz nie przejdzie za nic w świecie.

Bardzo nie lubię nie dotrzymywać terminów.

oznacz moderatorów