anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocje Allegro Lokalne

MAMY ROZWIĄZANIE!
pccd
#9 Pomysłodawca#

Mam pytanie dotyczące obecnych promocji sprzedaży 0 zł za wystawianie i sprzedaż na Allegro Lokalnie oraz  promocji wyróżnienie ogłoszenia na Allegro Lokalnie oraz Allegro zapłacisz 1 PLN . Czy jeżeli wyróznię ogłoszenie za 1 zł to rozumiem, że będzie to wyróżnienie widoczne na Allegro Lokalne i na Allegro. I tu moje pytanie : czy  promocja przedaży 0 zł za wystawianie i sprzedaż na Allegro Lokalnie będzie dotyczyła tego ogłoszenia czy nie, ponieważ zostanie ono wyóżnione na Allegro a nie tylko Na Allegro Lokalne a promocja 0 zł dotyczy tylko Allegrolokalne.

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
LEW433
#21 Demiurg#

@pccd  Jak promocja jest na Al to dotyczy AL.

oznacz moderatorów
pccd
#9 Pomysłodawca#

Ale czy jak wyróżnię ogłoszenie na Allegro Lokalne i Allegro za 1 zł to będę musiał zapłacić 7,9 % za obsługę transakcji czy też nie, jeżeli teraz jest promocja 0 zł za wystawianie i sprzedaż na Allegro Lokalnie .

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@pccd Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” lub Ogłoszenia z opcją licytacja na allegrolokalnie.pl będą zwolnieni z opłaty za obsługę Transakcji przez Allegro.pl. Zwolnienie z opłaty dotyczy Ogłoszeń z opcją „Kup Teraz” lub Ogłoszeń z opcją licytacji, wystawionych po potwierdzeniu udziału w Promocji, gdzie do zawarcia umowy sprzedaży doszło w czasie trwania Promocji.

Masz to wszystko napisane tu

https://allegro.pl/regulaminy/dolacz-do-garazowej-wyprzedazy-na-allegro-lokalnie-5L561ZmY7UG

oznacz moderatorów
pccd
#9 Pomysłodawca#

Czyli jeśli skorzystam z tej promocji: 

Sprawdź promocyjne opłaty za wyróżnienie:

  • na Allegro Lokalnie oraz Allegro.pl - dostępne dla Kup teraz oraz Licytacji -za 1,00 PLN zamiast 19,00 PL nie będę musiał ponośić żadnych opłat poniewąż skorzystam także z tej promocji: 0 zł za wystawianie i sprzedaż na Allegro Lokalnie 
oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

promocje trzeba zaklepac w centrum znizek

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@pccd Ale po co upierasz się przy tym wyróżnieniu? Bez wyróżnienia ogłoszenia też będą widoczne na Allegro i Allegro Lokalnie. Czy promocje się wzajemnie nie wykluczają, najlepiej zapytaj na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=b0880476-9167-4850-bcf8-2885a9fcea6a

oznacz moderatorów
pccd
#9 Pomysłodawca#

Promocje potwierdzone w centum znizek, regulaminy przeczytane ale jednak nie wiem czy korzystając z tych promocji 0 zł za sprzedaż i 1 zł za wyróżnienie na AL i Alllegro zapłacę opłatę transakcyjną czy nie zapłacę.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@pccd No więc masz wyżej podany link do kontaktu w tej sprawie. Napisz na czacie i po chwili będziesz wiedział. Mogę zapytać za Ciebie, jeśli sam nie potrafisz.

oznacz moderatorów
pccd
#9 Pomysłodawca#

To proszę zapytać będę bardzo wdzięczny 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@pccd Proszę uprzejmie - odpowiedź Allegro: Możesz połączyć obie promocje. Jeśli je aktywowałeś, będziesz mógł promować oferty za 1 zł i jednocześnie nie zapłacisz za obsługę transakcji, czyli nie zapłacisz prowizji.

oznacz moderatorów
pccd
#9 Pomysłodawca#

Wielkie dzięki smile

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

tylko za wyroznienie 1zl

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, co ty jakąś krucjatę robisz 🙂

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Widzę że jeszcze tylko- to mi wolno😅

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, jesteś uprzywilejowany, do czasu. To nic nie zmieni, to nie jest forum dla ludzi tylko jakiś dziwaczny, korporacyjny twór. Tu nigdy nie będzie normalnie 🙂

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Dla tego- chyba na jakiś czas, dam sobie spokój z tm cyrkiem, bo coraz częściej otwiera mi się zawór zwrotny w żołądku, jak widzę te nie reformowalne cuda łaknące sławy i dominacji w rankingach. I to [edycja] że to takie poważne miesjce..

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

No i nie udał się "zamach stanu" 🙂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 twoja socjopatyczna osobowość sprawia, że lepiej nie przebywać w tym samym miejscu co ty. Jesteś tyle samo warta co te punkty, o które tak walczysz.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, no widzisz, mam to samo. Chyba czas odetchnąć świeżym powietrzem, gdzie ludzie nie przeliczają swojej wartości na punkty. Swoją drogą, co trzeba mieć pod deklem, żeby całe życie podporządkować zbieraniu nic nie znaczących punktów. @Knowhere wrócił na forum, pewnie widziałeś, więc można iść na dobrowolny urlop 😎

oznacz moderatorów