anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedmiot sprzedany poza allegro lokalnie w międzyczaszie sprzedany też na allegro lokalnie

mac_drastic
#2 Obserwator#

Witam.

Tak jak w temacie. Miałem wystawiony przedmiot na allegro lokalnie. Przedmiot sprzedałem poza allegro lokalnie a zanim zakończyłem ofertę na allegro lokalnie ktoś go kupił i zapłacił. Jak dalej postępować? Przedmiotu już nie mam. Nie widze opcji anulowania transkacji i zwrotu pieniędzy które oczywiście chcę oddać. Czy ktoś wie jak postąpić w takiej sytuacji?

Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli coś sprzedajesz to jesteś zobowiązany się z tego wywiązać .Możesz klientowi ,jeśli się zgodzi zaproponować podobny przedmiot w tej samej cenie lub dogadać się z nim aby nie wyciągał konsekwencji. Dogadanie i zwrot pieniędzy jest chyba najlepszym rozwiązaniem ,ale to zależy od klienta i to on decyduje.

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@mac_drastic 

Na Allegro Lokalnie wpłatę zwrócisz tylko przelewem na konto kupującego. O zwrot prowizji w takim przypadku poproś tu:

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

i dołącz potwierdzenie przelewu zwrotnego.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mac_drastic trudna sprawa ☹️ przeproś kupującego. Poproś o numer konta do zwrotu pieniędzy. Może rozejdzie się po kościach 😌

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@Client:44052296 "trudna sprawa"

Czy trudna, to się okaże po kontakcie z klientem. Nie każdy kupujący to krzykacz, domagający się za wszelką cenę towaru. 😃

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@sophie-bunny  właśnie ze względu na kupujących 😅 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mac_drastic Nie ma opcji anulowania. Wpłatę kupującemu możesz oddać tylko zwykłym przelewem na rachunek bankowy, który Ci poda. Przez Allegro nie oddasz.

Jego pieniądze z Allegro Finanse wypłać sobie na swoje konto bankowe.

O zwrot prowizji możesz poprosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz potwierdzenie zwrotu wpłaty.

oznacz moderatorów