anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem rzecz na allegro lokalnie i nie dostałem pieniędzy. Osoba odebrała rzecz dwa tygodnie tem

Client:67654500
#1 Nowicjusz#
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:100160870
#12 Orędownik#

@Client:67654500. Sprawdzaleś na allegro finanse? Jak tam ich nie ma to nikłe szanse że wogóle będą po tym czasie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:67654500 Pieniądze z tej sprzedaży znajdziesz z zakładce Środki i historia operacji, ale żeby wypłacić je na swoje konto musisz zweryfikować swój rachunek bankowy. W tym artykule znajdziesz instrukcję jak to zrobić krok po kroku.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

bo1rys
#7 Wielbiciel#

Witam,proszę wytłumaczyć -dostałem wiadomość że pieniądze ze sprzedaży przedmiotu zostały przelane na moje konto, ja ich nie widzę to jest 119 zł. oraz druga sprawa sprzedałem również wzmacniacz za 171 zł dostałem wiadomość że mogę wysłać ale też nic się nie dzieje. Pozdrawiam Ryszard K "Bo1rys"

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bo1rys Postępuj proszę według instrukcji, którą wskazałam powyżej. W zakładce, którą podlinkowałam znajdziesz pieniądze ze sprzedaży oraz informację, jak należy zweryfikować konto do wypłat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A kto ma Ci je dać, trzeba sobie je wypłacić z konta AF.

oznacz moderatorów

bo1rys
#7 Wielbiciel#

A co jest konto AF . Długo nie sprzedawałem . Pozdrawiam Ryszard

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bo1rys To jest Twoje konto w Allegro Finanse, którego saldo znajdziesz w zakładce Środki i historia operacji

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów