anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie)?

MAMY ROZWIĄZANIE!
JoYo1982
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie. Jakbym nie próbował zawsze wystawia mi na lokalnie. 

oznacz moderatorów
181 ODPOWIEDZI 181
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MARCINKOZ1, jako Sprzedający masz obowiązek przestrzegać ram czasowych Dyskusji. Widzę, że sprawę blokady poruszyłeś już w korespondencji mejlowej - proszę Cię o cierpliwość. Wkrótce otrzymasz odpowiedź.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

msniezek_0-1610399997527.png

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
vitexis
#8 Zapaleniec#

Okej, a jak wystawię to płace coś za wystawienie?

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@vitexis  w różnych kategoriach-różnie jest

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@vitexis Za wystawienie nic się nie płaci, oprócz niektórych kategorii https://allegro.pl/regulamin/pl/zalacznik-4#czesc-ii-oplaty-podstawowe-za-wystawienie-towarow

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@vitexis Tutaj masz cennik: https://allegro.pl/regulamin/pl/zalacznik-4

Niektóre kategorie darmowe, niektóre płatne ..musisz sprawdzić

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash Już tego tam nie ma, przenieśli niżej, pod przycisk "WYSTAW JAKO KUP TERAZ".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.jpeg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Knowhere Niedługo napiszą to białą czcionką na białym tle...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash Nie podpowiadaj😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
11ToMcIo11
#7 Wielbiciel#

Czy przez to, że wystawia się na allegro lokalnie ogłoszenie jest jakoś mniej widoczne na zwykłym allegro?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kaczorek1234
#8 Zapaleniec#

na siłę chca zmieniac swiat i uszczęśliwiać klientów z których żyją. jak będe chciał lokalnie to wystawię na innym portalu

oznacz moderatorów
autoelektronikas
#10 Popularyzator#

@kaczorek1234  nie zmienić świat tylko abyś zapłacił o dużo wyższą prowizję wystawiając droższy przedmiot, a klientów detalicznych mają głęboko w d.... ot cała filozofia.

Wcale bym się nie zdziwiła z jakiegoś zapisu białą czcionką na prawie białym tle, niewiele się to różni od aktualnej formy wystawienia czegoś na klasycznym allegro. 

 

oznacz moderatorów
Rob1n_allegro
#7 Wielbiciel#

Allegro chce rozdzielić sklepy i osoby prywatne.  Przez to sklepy będą oferowały monety które będziesz mógł wykorzystywać tylko w sklepach a allegro lokalnie to będzie taki **piiip** tylko bezpieczniejszy. Spodziewajcie się że za jakiś czas nie będzie wyboru bo przyzwyczają ludzi do wystawiania lokalnie i stwierdzą że wyłączą bo mało kto korzysta ze starego formularza.

oznacz moderatorów
autoelektronikas
#10 Popularyzator#

@Rob1n_allegro    Jeśli nie zauważyłeś to taka sytuacja podziału już była, że prywatną ofertę mogłeś wystawić tylko na Allegro Lokalnie, jednak zostało to zmienione. Teraz jest to po prostu nieuczciwe zagranie wobec rzadko wystawiających oferty, gdyż wiąże się ze wzrostem opłat.

oznacz moderatorów
Eskim83
#9 Pomysłodawca#

Zawsze szło tylko trzeba było to "obchodzić". Allegro z tym "lokalnie" to niewypał. Raz, że zmuszany jestem podać lokalizację przedmiotu - a kogo to interesuje w XXI wieku - kiedy to kurier dostarcza paczkę w 24h na drugi koniec kraju. PL powinno wystarczyć. Osobna sprawa, że nie życzę sobie, by ktoś do mojego prywatnego domu przyjeżdżał po produkt. Kolejna rzecz to brak SMART-a, który jest silnie promowany przez Allegro. Raz, że jest to darmowa forma wysyłki dla klienta, dwa że są to proste i darmowe zwroty. Ponadto sprzedając prywatnie korzystam z rabatów, bo zależy mi na tym aby swoje rzeczy wyprzedać jak najszybciej.. -50%, albo nawet -80% na drugi przedmiot. Dodatkowo - z tego co pamiętam coś było nie tak ze zdjęciami. Sprzedajesz prywatnie telefon, który ma rysy, a tych rys nie widać, bo zdjęcia są zmniejszane do rozmiarów takich, że nic nie widać. Pamiętam też, że miałem problemy z wrzuceniem miniaturki z białym tłem. Kolejne cofnięcie - jak przygotować miniaturki - pewnie instrukcji w necie są tysiące.. Allegro lokalnie to takie Allegro 15 lat temu bez niektórych funkcji.. dla sprzedawców prywatnych jest gorsze, niż zwykłe Allegro. Może jak ktoś ma firmę z siedzibą i sprzedaje nowe produkty.. komuś coś się chyba pomyliło. I Ci klienci - sprzedajesz produkt za 2000 zł i wiadomości w stylu "za 700 bierę".. drugi to "nazwa pewnego konkurencyjnego portalu". (cudowna autokorekta Allegro). Zdaje się, że też nie działał kurier Allegro / paczkomaty Allegro co całkowicie dyskwalifikowało portal. Jeżeli któreś z powyższych jest nieaktualne - tak to zapamiętałem w czasie kiedy była "blokada" (pozorna jak się okazało później).

oznacz moderatorów
Eskim83
#9 Pomysłodawca#

Edytowałem już powyższą, a tej nie mogę ukryć. Dodam w takim razie jeszcze jedną rzecz - bardzo mi się nie podoba umieszczenie "allegro lokalnie" w menu szybkiego wyboru. Ciągle się mylę i klikam przypadkowo. Właśnie tak trafiłem na to forum - jak to wyłączyć. Ponadto mam wrażenie, że kiedyś były powiadomienia w serwisie jak coś sprzedałem przez Allegro - teraz nie mam. Ostatnio robiłem wysyłkę po 4-ch dniach od zakupu przez to.

oznacz moderatorów
Bachooos
#2 Obserwator#

Ja proponuję Allegro zmianę UX designera lub zespołu, który był odpowiedzialny za projekt...no chyba, że było to celowe zamierzenie mające na celu zmuszanie klienta do korzystania z Allegro lokalnie. Jak wcześniej ktoś wspomniał, gdybym chciała sprzedawać coś lokalnie wrzuciłabym ofertę na inny portal.

oznacz moderatorów
soddisfazione
#1 Nowicjusz#

Dokładnie.... TERAZ wystawisz na szybko na allegro lokalnie, a gdy sprzedasz to naliczą ci TAKĄ OPŁATĘ ŻE ROBISZ OCZY! - a na @ nic nie przychodzi (KU***)

I weż tu z klientem bądź na tip top....

WIECIE CO?.... mam pomysł....ale szukam gościa który zna się na www

NO CO?

"Normalny portal handlowy bez pitu pitu"

oznacz moderatorów