anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja Przelewy24

F4Z0SKYY
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich a szczególnie administrację i moderację allegro. Chciałbym prosić o weryfikacje "manualną" moich wypłat przez Przelewy24. Dostałem wczoraj momentalny zwrot kwoty weryfikacyjnej a dalej moje konto nie jest zweryfikowane. Np. PayU po jakoś 18 godzinach zweryfikowało moją wpłatę i dane. Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc. (weryfikuje to już od czerwca :p)

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@F4Z0SKYY Sprawdź, czy nie musisz dosłać wymaganych dokumentów. Jeśli masz konto zwykłe, nie musisz niczego dosyłać, wystarczy przy wniosku o weryfikację podać niektóre dane z dowodu osobistego. Masz tam wybór - wysyłasz dokumenty lub podajesz niektóre dane.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jakie-dokumenty-przeslac-aby...

oznacz moderatorów

F4Z0SKYY
#7 Wielbiciel#

Właśnie je podawałem, numer seryjny, pesel, imie nazwisko i cos tam jeszcze.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@F4Z0SKYY witaj! Weryfikujesz to od czerwca, ponieważ podczas wcześniejszych weryfikacji dane się nie zgadzały :). Wypłaty z PayU będą aktywne dziś po 17:03 (ponieważ ze względów bezpieczeństwa nałożyliśmy jednodniową blokadę wypłat), a Przelewy24 są w trakcie weryfikacji, w przypadku tego opertatora weryfikacja może trwać do 5 dni roboczych.  
Natomiast Ty masz środki na saldzie PayU, więc dziś po 17:03 będziesz mógł w tej zakładce wypłacić dostępne środki na Twoje konto w banku 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów