anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrałam licytacje , co jeśli nie zapłace

Client:102155388
#7 Wielbiciel#

Wygrałam licytację ale zmieniłam zdanie co do niej 

muszę zapłacić 20zl co jeśli nie zapłacę? 

boje się ze jakiś dług mi się naliczy albo coś 

mogła bym zapłacić ale nie mam jeszcze konta ani nic podobnego , bo płatność tylko z góry 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:102155388 Na Allegro Lokalnie nie musisz płacić. Tam, zgodnie z regulaminem, brak wpłaty w ciągu pięciu dni powoduje, że umowa zakupu jest rozwiązywana, a transakcja uznana za niebyłą. Aukcja sprzedawcy odnowi się automatycznie. Nie poniesiesz żadnych konsekwencji.

oznacz moderatorów

Client:102155388
#7 Wielbiciel#

A co z normalnym allegro?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Client:102155388 Tzn? Kupujesz i płacisz, jak normalny zakup, możesz odstąpić od umowy zakupu.

oznacz moderatorów

Client:102155388
#7 Wielbiciel#

hej, zalicytowałam produkt ale nie można zapłacić przy odbiorze , poratował by ktoś 15.66zł? 

oznacz moderatorów

Client:102155388
#7 Wielbiciel#

Co jest w tym takiego smiesznego , ze nie mam konta bankowego (ani podobnych rzeczy) i nie mam jak zapłacić ? 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:102155388  No właśnie , to jest bardzo śmieszne, nie masz konta bankowego więc jak niby chcesz odebrać tą  darowiznę 15,66?

Piszę że darowiznę, bo wiadomo, nie masz konta więc nie oddasz.

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@Client:102155388 

Jak nie masz konta bankowego, to wybieraj oferty z zapłatą przy odbiorze. Nie sprawdzasz jakie są opcje dostawy przed zakupem, a potem: Ratujcie, bo nie wiem co zrobić! 😂🤣

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Spróbuj dogadać się ze sprzedawcą i prześlij mu pieniądze przekazem pocztowym lub w kopercie. Otrzyma środki to ci wyśle przesyłkę.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@kolekcjoner608 Bardzo dobry sposób o ile da się dogadać, a cóż to takiego ważnego że wylicytowany a brak na wysyłkę.🤔

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@Client:102155388 Na normalnym Allegro przy licytacji od firmy-sklepu możesz po jej wygraniu odstąpić od umowy i nie płacić. Wystarczy wysłać mailem swoją rezygnację z zakupu. Nie poniesiesz żadnych konsekwencji. Przy licytacji od osoby prywatnej masz obowiązek zapłaty. Pamiętaj jednak, że do finalizacji transakcji zmusić Cię może tylko sąd, a sprzedawca moim zdaniem do sądu nie pójdzie.

oznacz moderatorów

szejk-gmbh
#13 Ambasador#

@markam43 

No bo co może mu sprzedawca zrobić? Negatywa wystawić ?:)

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@Client:102155388 

Na Allegro Lokalnie, zgodnie z regulaminem, po 5 dniach bez wpłaty transakcja jest uznana za niebyłą, a umowa kupna rozwiązywana, więc nie poniesiesz żadnych konsekwencji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:102155388 Przemyśl następnym razem, blokujesz innych którzy chcieliby kupić.

oznacz moderatorów