anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysylka InPost, jak nadać paczkę bez etykiety?

riverisland1
#9 Pomysłodawca#

sprzedaem ksiazke I wysylka jest inpostem wczesniej czytalem o wysylkach inpostem I nie potrzeba drukowac lejby tymczasem teraz jak sprzedalem ksiazké jak chce ja wyslac system kazee mi pobrac I wydrukowac lejbe pomocy !Co mam zrobic to bez sensu .

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

riverisland1
#9 Pomysłodawca#

dobre to ale pomija jeden punkt tzn in post reklamowal sie ze nie trzeba drukowac

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeżeli nie chcesz drukować etykiet to zrezygnuj z opcji In post i wysyłaj u innego dostawcy gdzie nie jest to konieczne np. Poczta Polska .

oznacz moderatorów

riverisland1
#9 Pomysłodawca#

Jak to InPost reklamował bez etykiety i tak sprzedalem

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@riverisland1   Ale inpost nie reklamował, że tak można nadawać na Allegro. Można przez aplikację INpostu, więc spisz dane i nadaj przez aplikację bez lejby ...yyyy znaczy bez etykiety 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

riverisland1
#9 Pomysłodawca#

IN POST reklamowal bez etykiet a ze nie na allegro powinien to samo wprowadzic na allegro , bo z drukowaniem etykiet to istna dyskryminacja detalistow  ( pewnie mozna wyslac ale jak zaplacisz za inpost 12.99 a przeciez allegro pobralo na inpost 8.99 z twojej kasy wiec musza to zmienic bo to jawna dyskryminacja

oznacz moderatorów

romanticwind
#7 Wielbiciel#

Dziś sam zmierzyłem się z tym tematem i z tego co rozumiem są dwie opcje wysyłki przez inpost, jedna to allegro inpost za 8,99 i tu są etykiety (i nie wiem czy da się wysłać bez), a druga opcja to ta droższa zwykła za 11,99 bodajże i myślę, że tu wysyłasz jak chcesz z etykietą albo bez. 

oznacz moderatorów

riverisland1
#9 Pomysłodawca#

Tak też to odkryłem a jak nie wiadomo o co chodzi to o kasę po prostu jak wysyłasz Inpostem z Allegro za 8.99 ale lejbe musisz wydrukować jak bez musisz opłacać 11.99, inaczej nie możesz allegro musi zmienić umowę z InPost tylko ciekawe kto kogo bardziej potrzebuje

oznacz moderatorów

romanticwind
#7 Wielbiciel#

No a właśnie wiesz już co się dzieje, jak wybierzesz opcję 8.99, ale będziesz chciał nadać przez apkę i zignorować etykietę allegro? Po prostu płacisz więcej czy są jakieś problemy w systemie czy inna biurokracja?

oznacz moderatorów

riverisland1
#9 Pomysłodawca#

Nie ma takiej opcji bo jak wybierzesz opcję za 8.99 musisz wydrukować lejbe którą masz opłaconą przez allegro specjalnie do tej aukcji

oznacz moderatorów

riverisland1
#9 Pomysłodawca#

Nie ma takiej możliwości bo najtańsza paczka jest za 11.99 więc trzeba przez allegro za 8.99 i masz elektroniczną lejbe wygenerowana przez allegro musisz ją wydrukować co jest kłopotliwe

oznacz moderatorów

Conrad_Kemp
#8 Zapaleniec#

W mojej opinii InPost powinien zaktulizować apkę pod kątem klientów Allegro. Można by skanować kod z etykiety Allegro i w ten sposób zdobyć kod do nadania paczki bez etykiety.

oznacz moderatorów