anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zablokowali mi konto ba sprzedawałem dwa tel jednoczesnie

Kuba8384848
#7 Wielbiciel#

zablokowali mi konto bo sprzedawałem dwa tel jednoczesnie wysłałem im zdjecie dowodu z telefonami i paragonem obok jednak konta mi nie odblokowali kazi wysłac sprzet a po odbiorze przez kupujacych odblokuja mi konto i zablkowane na nim poieniadze ( nie małe) sprzet odebrany konto nadal zablokowane mimo wysłania do allegro setek maili nie mam teraz telefonów ani pieniedzy 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kuba8384848 Widzę, że prowadzisz już korespondencję z działem bezpieczeństwa, a to jedyna właściwa droga, abyśmy mogli odblokować Twoje konto. Konntynuuj proszę rozmowę z naszymi pracownikami, a na pewno postaramy się wraz z Tobą wyjaśnić tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Poproś klientów by potwierdzili im że towar otrzymali to może przyspieszy odblokowanie konta.

oznacz moderatorów

Client:100160870
#12 Orędownik#

@Kuba8384848 

Konntynuuj proszę rozmowę z naszymi pracownikami🤔

Oraj chłopie oraj, poć się, padnij na kolana- postaramy się to wyjaśnić (następna szalona trudność) dla czego jeszcze nie błagasz o swoje pieniądze. Żałosne. Proś kupujących o potwierdzenie odbioru... czy to kabaret? Nie ma czegoś takiego jak monitoring paczek- odebrana, w drodze, w wc, itd.

oznacz moderatorów