anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszenie konta

bobak_2008
#7 Wielbiciel#

Dostałem od allegro wiadomość że konto na allegro  zostaje zawieszone ponieważ nie rozwiązałem dyskusji z pewnym kupującym. Nie odpisałem mu na czas. Skorzystał on z ochrony kupujących. Pieniądze zostały mu przyznane.. Jest możliwość odblokowania konta? To pierwsza taka sytuacja i postaram się żeby się nie powtórzyła.  Co mogę zrobić w takiej sytuacji? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kontaktuj się z działem bezpieczeństwa na allegro ,oni dadzą ci wskazówki jak z tego wybrnąć.

oznacz moderatorów

bobak_2008
#7 Wielbiciel#

w jaki sposób się skontaktować? Gdzie znajdę jakiś formularz czy coś?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wejdź w zakładkę "allegro kontakt" i tam wybierz temat ,możesz również zamówić czat z kimś z allegro ,przejrzyj też swoją skrzynkę meilową (również SPAM 0 czy tam nie ma wskazówek od allegro.

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bobak_2008 W sprawie odblokowania Twojego konta, skontaktuj się proszę z nami przez ten formularz zgłoszeniowy

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

bobak_2008
#7 Wielbiciel#

ile trzeba czekać na odpowiedź? Napisałem już kilka godzin temu.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bobak_2008 Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w kolejności ich napływania, więc poczekaj proszę jeszcze cierpliwie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oj trudno odpowiedzieć, jak nie rozwiązałeś problemu z kupującym to mogą być problemy, Allegro także odpowiada różnie, nikt Ci nie udzieli odpowiedzi w jakim czasie dostaniesz odpowiedź.

oznacz moderatorów