anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłaszam 2 użytkowników

Ania241288
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

maxr01
#17 Koryfeusz#

I chwała Ci za to.

Niestety - od Allegro nie dostaniesz żadnej gratyfikacji, medalu, ani nawet "pochwałki" lub "poklepania" po główce. 

Zgłosiłaś 2 aukcje z np. 100 tys. (tak przykładowo, bo jest ich więcej) naruszających regulamin, i co z tego będzie? - nic. Musisz się jeszcze kilka razy dopominać, a na końcu zamieścić linki na AG, żeby to miało jakieś znaczenie.

Ja zgłaszałem więcej - i kompletnie nie mam z tego żadnych korzyści. Nawet proponowałem weryfikację aukcji pod różnymi względami - oczywiście odpłatną, gdyż za All nie będę odwalał roboty za darmo - niestety, bez odzewu. 

Więc jeśli masz czas i ochotę na "charytatywną" i bezowocną pracę - to zgłaszaj kolejne aukcje - sporo ich znajdziesz, sporo czasu  nerwów na to poświęcisz i nic z tego nie będziesz mieć....

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ania241288 Cześć. Rozumiem, że ktoś próbował dostać od Ciebie adres mejlowy na Allegro Lokalnie? Podaj mi proszę screeny lub loginy tych osób. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów