anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Olka94prw
#7 Wielbiciel#

Jakiś czas temu dodałam ogłoszenie na allegro lokalnie oraz w kilku innych miejscach. Przedmiot został sprzedany na innej aukcji, zapomniałam ofertę usunąć z allegro. Wczoraj skontaktowała się ze mną kobieta, że zakupiła dany przedmiot i przelała mi pieniądze. Jak mogę dokonać zwrotu tych pieniędzy, skoro ja ich nie dostałam ? Są na moim koncie na allegro 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@Olka94prw trzeba aktywować i wypłacić na swoje konto i oddać kasę przelewem na konto kupującego 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Olka94prw
#7 Wielbiciel#

Tylko jak? Mi się nawet nie wyświetla ta kasa jakbym ją miała na tym koncie, towar jest po prostu kupiony i tyle. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak kupiła i zapłaciła to masz tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/nie ma nie zapłaciła.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oj sprzedajesz i nie wiesz, ok. musisz sobie je wypłacić na swoje konto bankowe a robisz to tak:https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...  bierzesz od kupującego nr konta i jej przelewasz, na AL inaczej się nie da.

oznacz moderatorów
Olka94prw
#7 Wielbiciel#

Pierwszy i myślę, że ostatni raz wystawiłam cokolwiek na AL. Nigdy tutaj też nie kupiłam nic. Zawsze na zwykłym allegro.  Ok, spróbuję to zrobić. Dzięki za pomoc 

oznacz moderatorów
ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Ale dlaczego masz jakieś pretensje do Allegro? - Wystawiasz 1 sztukę towaru na różnych aukcjach i ogłoszeniach. I czekasz, gdzie wcześniej się sprzeda - w takiej sytuacji należy monitorować inne ogłoszenia i natychmiast je usuwać. Problem leży tylko i wyłącznie po Twojej stronie. 

Kupująca zobaczyła ofertę, aktywną, zrobiła zakup, opłaciła transakcję. Do kogo masz pretensje?

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Zgadza się ,tam gdzie wystawiasz musisz znać zasady tam panujące i mieć kontrolę ,teraz pozostaje ci przeprosić klienta któremu nie jesteś w stanie wysłać towaru i poprosić go o numer konta do zwrotu. 

oznacz moderatorów
ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Dokładnie....

oznacz moderatorów