anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo trzeba czekać na weryfikacje konta przy zakupie powyżej 10tys zł

kropek56
#7 Wielbiciel#

Witam

 

Wysłałem dziś komplet wymaganych załączników tj. zdjęcie dowodu osobistego oraz rachunku na moje nazwisko poprzez formularz. Jaki jest czas ze strony Allegro na rozpatrzenie mojego wniosku? Aukcja na której chcę zalicytować kończy się 25 stycznia o 21i mam nadzieję że do tego czasu zostanie wszystko wyjaśnione.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kasi_ak
#12 Orędownik#

Allegro nie moze zadac kopi dowodu osobistego to niezgodne z prawem...chyba ze cos sie zmienilo w tym temacie😉

oznacz moderatorów

kropek56
#7 Wielbiciel#

Żądaja tylko imienia i nazwiska z data ważności bez numerów 

oznacz moderatorów

kropek56
#7 Wielbiciel#

Dziś kończy się aukcja o 21 i potrzebuje mieć zweryfikowane konto czy ktoś może pomóc? Pilne!!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kropek56 widzę, że udało Ci się z nami skontaktować i wygrałaś licytację - super! Teraz już tylko czekamy na wpłatę 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

Te weryfikacje są BEZPRAWNE, bazują na wyłudzaniu danych osobowych. W żadnym regulaminie allegro możliwość licytacji nie jest uzależniona od "weryfikacji". 
Jak widać rodzi to masę problemów, ale tak to jest, jak łamie się prawo i jeszcze jest lokalnym monopolistą.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@starocerkiewny  No to jakiś pomysł? Allegro nie dopuści Cię do licytacji powyżej 1000zł, albo 10000zł i co ma taki człek zrobić?

oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

Tak jak pisałem, skarga o wyłudzenie danych do iod @ allegro. pl

Następnie skarga do UOKIK....

oznacz moderatorów