anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcje WOŚP, a powiązanie oferty z katalogiem

MAMY ROZWIĄZANIE!
w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

Jestem w stanie zrozumieć przeniesienie Aukcji WOŚP na platformę ogólną, choć stara platforma miała swój urok "dawnego Allegro".

Co się jednak stanie jeśli mam zaplanowane do startu po 18.01 dużo przedmiotów niepowiązanych z katalogiem? Moim zdaniem w przypadku WOŚP to wiązanie powinno zostać całkiem wyłączone, aukcje WOŚP są specyficzne i unikatowe.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@w.skrzypinski wybacz, że dopiero teraz odpisuję, konsultowałam Twoje zapytanie. Pewnie, wiele aukcji WOŚP jest unikatowych, ale pojawiają się też produkty, które można powiązać z katalogiem i to także ułatwia Darczyńcom wybranie oferty, która ich najbardziej interesuje. Jeżeli będziesz miał problem z wystawieniem Twoich ofert, możesz wystawić je w kategorii "wyjątkowe chwile", w tej kategorii nie obowiązuje produktyzacja. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

Dziękuję, na razie zadziałało (tzn. aukcje zaplanowane do wystawienia przed 18/01 ruszyły) 🙂

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@la_nika Nie do końca to jest dobre. Wielu Darczyńców  wybiera oferty i płaci ciężką kasę(bo chce) i do tej pory można się było cieszyć, teraz powiązane z produktem od razu wyświetla się "najtaniej  u" no i co teraz?

A teraz?...specjalnie kupowane fanty związane z WOŚP na zwykłym allegro wystawiałam na aukcjach  WOŚP. Ludzie płacili dobrą kasę. Gdyby chcieli taniej mogli by sami poszukać i kupić na zwykłym allegro a oni woleli na WOŚP. Cieszyli się, że aukcję wygrywali. A ja ze sprzedającym cieszyliśmy się, że jego przedmioty u mnie przebijane są ceną wielokrotnie. Gdy fantów zabrakło były dokupowane. Interes się kręcił ku radości wszystkich. Teraz Darczyńca jeśli faktycznie chce kupić daną rzecz to sobie pójdzie tam gdzie taniej, gdzie jest przekierowywany. Pozbawiony został radości wygrywania wośpowych aukcji a Orkiestra zostaje bez wsparcia. A mnie nie dziwi, że moje aukcje zostaną jako niesprzedane bo wystawiłam je drożej niż sama kupiłam.

Wiele razy spotkałam coś co mnie zainteresowało ale tylko ze względu, że to aukcje WOŚP, dajmy na to jakiś weekend czy coś. Z tej aukcji mogłam dostać się na inne weekendy ale też orkiestrowe. Teraz musiałabym szukać w kategorii weekendowej ale w komercyjnych aukcjach a tych nie szukałam.

Zerkam - naszyjnik na aukcji Orkiestrowej. Chciałabym zobaczyć jakieś inne bo może bym się skusiła. Nie dla tego, że akurat szukam naszyjnika ale że to WOŚPowy. Klikam u góry a tu:

Naszyjniki

150 010ofert
 
sorry, ale nie  jestem w stanie przejrzeć tyle tysięcy aukcji aby wyłapać interesujący mnie Wośpowy naszyjnik. No i WOŚP nie dostanie kaski za naszyjnik a mógłby.😑
____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

@ifonka-zabahej 🙂 czy jest tu ktoś jeszcze z dawnego Cafe?

Choć z jednej strony sam narzekałem na niedostatki dawnego interfejsu WOŚP i prosiłem WOŚP/Allegro i InPost o wprowadzenie przesyłek paczkomatowych w cenie "allegrowej" to teraz widzę minusy wrzucenia regularnych aukcji i WOŚP na jedną platformę. Nie mówiąc o wykasowaniu WOŚPowego dorobku mojego czy Twojego... stron "O mnie" czy pradawnych placków, serduszek, biskupów 😞 Po prostu przykro.

A minusy te takie jak mówisz:

- traktowanie ofert WOŚP na równi z innymi, mieszanie ich ze sobą, wyświetlanie "najtańszych od"

- trudności z wyszukiwaniem

Moje aukcje ruszyły, ale po tym, w jakich aukcjach ludzie licytują widzę, że coś jest nie tak z wyszukiwaniem. Dopiero jak ktoś zalicytuje, podbijają aukcję następni.

 

oznacz moderatorów
w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

Jeszcze niech mi jakiś ktoś wyjedzie z tekstem, że "może dać tyle i tyle"... czekam tylko na taką wiadomość 😂

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@w.skrzypinski  Sorry,że dopiero teraz się odzywam ale atmosfera panująca tu czasami tak zniechęci, że odechciewa się zaglądać. A jak na chwilkę zaglądnę to znów mnie niechęć zbiera.

Z dawnego Cafe wiele osób zaglądnęło, ale uciekło. Nie dziwię się im - to już nie to samo co było. Teraz tylko jakieś "miłe pogawędki" co poniektórych całkowicie zniechęcają. No chyba, że jedynym Twoim celem i satysfakcją jest użeranie się z jedną i tą samą osobą. Ja znalazłam inne zabawki😞

Parę "starych" cafejkowiczów od czasu do czasu widuję, ale tylko parę. Dokładniej powie Ci @WREDZIA-W1 ona bardziej obeznana w tym temacie.

Mnie bardzo żal WOŚPowego dorobku wszystkich i tej walki w rankingu listy biskupiej, tych bitew kto kogo prześcignie i jaką to radość daje walczącemu ku pożytkowi Orkiestry. Czuliśmy się wszyscy jedną wielką rodziną. a teraz każdy gra sam.Jedyny plus dla mnie,że więcej w portfelu zostaje.

Z każdego Finału chciałam mieć coś specjalnego- choćby kibelek  malowany w rybki, którego potem długo jakoś nie mogłam zainstalować (brak fachmana) a wszyscy znajomi co przychodzili  i widzieli, że luzem stoi dziwili się, że dlaczego kupiłam akwarium w kształcie WC😀 Potem znów wywoływały uśmiech rybki zainstalowane. Teraz gdy zmieniłam mieszkanie żal rybek.

W tym Finale trudno mi znaleźć coś co by mi wpadło w oko i zmusiło do walki o wygraną. Chyba już nie zawalczę. Nie jestem w stanie szukać i szukać wśród komercyjnych aukcji drugiego takiego "kibelka"

 

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów