anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś wylicytował na aukcji WOŚP mój przedmiot.

Client:42000046
#1 Nowicjusz#
  • Po zakończonej licytacji WOŚP chciałabym wysłać towar. Klient sam zapytał kiedy to zrobię natomiast ja nie dostałam żadnej informacji komu, gdzie. Nie otrzymałam też zapłaty za dostawę. Czy to może być próba oszustwa? Skórzane spodnie wystawiłam z cena minimalna 150zl, a wylicytowano za 12.50.;Podobno kupujący wysłał przelew. Utrudniony też mam kontakt. Proszę go o jakiekolwiek info a ten tylko pisze proszę wysłać przesyłkę, towar zapłacony. Ale dobkgo mam wysłać jak nie znam adresu.
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:42000046 Zamówienie powinnaś mieć widoczne tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia (łącznie ze statusem płatności i danymi kupującego). Nie jestem na 100% pewien, czy licytacje WOŚP dot. te same zasady (choć prawdopodobnie tak), ale w takim przypadku nie musisz wysyłać przedmiotu.

"Jeśli widzisz napis „Cena minimalna nie została osiągnięta” oznacza to, że w licytacji nikt nie złożył ofert kupna lub wysokość złożonych ofert nie przekroczyła ustalonej przez sprzedającego ceny minimalnej. Żadna ze złożonych dotychczas ofert nie jest wiążąca."
https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/czym-jest-cena-minimalna-w-licytacji-3GBbgYY...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Client:42000046  Absolutnie nic nie wysyłaj. Jeśli nie osiągnięto ceny minimalnej to przedmiot nie został sprzedany.

Gdyby aukcję ktoś wygrał to po zakończeniu otrzymałbyś powiadomienie na @ a potem kolejne o wyborze sposobu wysyłki i kolejne o jego wpłacie.

Zajrzyj w zakładkę zamówienia. Tam jeśli na zielono będzie "opłacone" to będziesz miał dane do wysyłki a koszty przesyłki znajdziesz  w swoim Allegro Finanse. I dopiero wtedy masz wysłać

Nie wysyłaj jeśli tylko on mówi,że wysłał przelew bo to oszustwo

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Kupującemu się tylko wydaje że wygrał aukcje a w rzeczywistości to jego oferta była tylko najwyższa ale nie gwarantująca wygranej gdyż nie osiągnęła ustalonego minimum .Nic nie wysyłaj w takiej sytuacji kupujący nie ma możliwości opłacenia aukcji charytatywnej zgodnie z regulaminem i zasadami.

oznacz moderatorów