anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Siema Sprzedający! Cieszymy się, że gracie z nami!

wosp
Dział aukcji WOŚP

Odliczamy dni do 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 10 stycznia 2021 r. Orkiestra zagra w całej Polsce, poza granicami naszego kraju i oczywiście online.

Jeśli chcecie wesprzeć tegoroczny Finał WOŚP jako sprzedawcy, to forum jest właśnie dla Was. Na Wasze pytania odpowiedzą bardziej doświadczeni Sprzedający (liczymy na Wasze zaangażowanie!), a w razie potrzeby również my (@wosp) oraz - ze strony Allegro - Ola Woźnicka (@amwoznicka)  wspierana przez moderatorów Gadane (@nat_not@_HolaOla_@msniezek). Aby przywołać kogoś w swoim poście, wpiszcie jego login z "małpą" na początku (jak powyżej) - tak wspomniana osoba otrzyma w tej sprawie powiadomienie.

Podczas zeszłorocznego finału WOŚP sprzedawcy wystawili na Allegro 195 000 przedmiotów. Najdroższymi aukcjami były: koszulka przekazana przez prezydenta Andrzeja Dudę (200 000 PLN), auto od Mastercard i braci Collins (186 000 PLN) oraz Buława Honorowa od Gen. Broni Mirosława Różańskiego (126 000 PLN).

Dzięki Waszemu zaangażowaniu i ogromnym sercom zagramy kolejny przepiękny Finał!

  Pozdrawiamy!
  Dział aukcji WOŚP
oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@amwoznicka  Dlaczego dziś nie da się wystawić aukcji na WOŚP przez opcję wystaw podobną? Trzeba na nowo wyszukiwać cel zbiórki dopiero działa. To bardzo upierdliwe jest.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

amwoznicka
Były Ekspert Allegro

Jeśli chodzi o podobną aktualną aukcję, podsyłam link do artykułu  pomocy Allegro: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/jak-szybko-wystawic-kilka-ofe...

Jeśli jednak pytanie dotyczy wystawienia aukcji podobnej do takiej, która była wystawiona z okazji poprzedniego Finału WOŚP to schemat publikacji jest taki sam jednak trzeba wybrać aktualną zbiórkę przy publikacji aukcji: https://allegro.pl/charityOffer/?fundraisingCampaignId=e5069e3d-fa3d-47fd-842d-633a5c7fc8a3

 

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@amwoznicka  Teraz wróciło do normy i da się wystawiać w tej opcji z pierwszej linki.Do południa trzeba było na nowo wybierać cel.

Z drugiej linki niestety tak jak i wcześniej tak(w poprzednim Finale) i obecnie wyłapuje aukcje nie z poprzedniego  Finału a obecnie wystawione  na zwykłym allegro. Całkowicie nieprzydatne.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

tester321
#7 Wielbiciel#

Siema. Dedalem aukcje na WOŚP która ma się rozpocząć 31/12. Teraz uznałem że chciałbym jeszcze zmodyfikować cennik dostawy (dodać odbiór osobisty) ale nie widzę  nigdzie tej oczekującej aukcji. Jak mogę ją odnaleźć i wyedytować ?

Nie mam wykupionego abonamentu na Menadżera sprzedaży na allegro bo nie jestem tu w celach zarobkowych ...

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@tester321  Zakładka mojScreenshot_2020-12-16 Allegro Moje Allegro.pnge oferty i status ofert wybierz na "zaplanowana"

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

tester321
#7 Wielbiciel#

No wlasnie nie widac tam tej aukcji

oznacz moderatorów

tester321
#7 Wielbiciel#

Dobra, sorki ... znalazlem D

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@tester321  kto szuka ten znajduje😁

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@amwoznicka  @wosp  Skoro termin Finału został przeniesiony na 31 stycznia do kiedy będzie można wystawiać aukcje (teraz można zaplanować wystawianie na 16 stycznia) i do kiedy będą trwały ?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

amwoznicka
Były Ekspert Allegro

Aktualnie bardzo dokładnie sprawdzamy wszystkie rozwiązania. Jak tylko będziemy mieli informację, która dotyczy aukcji wystawianych na 29. Finał WOŚP - od razu wrócę z wiadomością. 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@amwoznicka Czekamy zwłaszcza że ja mam już trochę ciekawszych pozycji zaplanowanych na finał na 10-go a tu będzie trzeba zmieniać. 

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@amwoznicka  obiecanki-cacanki. "wrócę"😞

Nawet tu  https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/sprzedaz-w-ramach-allegro-dla-wosp/jak-wystawic-przedmiot...  wprowadzacie w błąd

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

amwoznicka
Były Ekspert Allegro

Dokładnie sprawdzaliśmy wszystkie możliwe rozwiązania. Termin zbiórki charytatywnej został wydłużony do 14 lutego. Nie zdążyliśmy poprawić informacji we wszystkich artykułach. Zgłoszę ten wskazany z prośbą o aktualizację daty. 

oznacz moderatorów

wosp
Dział aukcji WOŚP

Dajcie nam chwilę czasu, żebyśmy ustalili wszystkie najważniejsze kwestie. 

Na pewno nie zostawimy Was bez informacji 🙂

  Pozdrawiamy!
  Dział aukcji WOŚP
oznacz moderatorów

Client:49132040
#7 Wielbiciel#

Bardzo chciałam tutaj zagrać. 
Ale.... allegro mi nie pozwala. Już piąta osoba próbuje mi pomóc i nic... 
Nie da się stworzyć licytacji. 3 dni przed komputerem zmarnowane... a Panowie z allego odpisują, że wszystko wypełniam dobrze a błąd rozwiąże technik.. oczywiście nikt się nie zgłosił...   DRAMAT 

oznacz moderatorów

amwoznicka
Były Ekspert Allegro

Mam ogromną prośbę o kontakt, postaram się pomóc. Gdzie pojawia się problem przy wystawieniu aukcji oraz potrzebujemy ewentualnego numeru zgłoszenia do Pomocy Allegro. 

oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

@wosp czy moglibyście zacząć rozwiązywać skutecznie i docelowo zgłaszane allegro problemy? ?

Allegro, wbrew prawu żąda skanów dokumentu osobistego dla licytacji nie umiejąc wyjaśnić logicznie czemu konta z wieloletnią historią mają być weryfikowane.

Allegro nie potrafi podać dlaczego normalny użytkownik nie może wystawić na dłużej niż 10 dni aukcji, choć sztaby mogą, to kolejna jawna dyskryminacja.

Informatycy allegro są tak intelektualnie ograniczeni, że wymyślili by po kilku miesiącach kasować formatki aukcji, choć akcje WOŚP są raz na rok. W ten sposób nie można skopiować z archiwum zeszłorocznej aukcji, trzeba to robić od nowa, w tym wpisując bezsensowne kody produktów w aukcjach charytatywnych!!!! 

Zróbcie coś z bajzlem Allegro, bo to kpina informatyczna. Allegro żeruje na WOŚP, dwa lata temu skasował bez powiadomienia konta użytkowników, którzy latami zbierali gwiazdki i serduszka.

oznacz moderatorów

amwoznicka
Były Ekspert Allegro

Sztaby mogą wystawiać aukcję na dłużej, dlatego że dostają weryfikację od Zespołu WOŚP. Konta, które zostały przez nas zweryfikowane zostały sprawdzone i uprawnienia zostały nadane. Nasz dział Obsługi Klienta stara się wyjaśniać i rozwiązywać problemy klientów, jednak nie zawsze, zwłaszcza w przypadku działań wyjątkowych jak 29. Finał WOŚP jesteśmy w stanie od razu pomóc. 

Jeśli cokolwiek niewłaściwego dzieje się na koncie - bardzo proszę o informację, postaram się pomóc. Ewentualnie możemy umówić się na rozmowę telefoniczną. 

oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

@amwoznicka Proszę podać punkt regulaminu, który pozwalam wam ograniczać komuś możliwość zakupu w licytacjach (wykroczenie z kodeksu wykroczeń) dla kont, od których wyłudzicie skany dowodu osobistego (nadużycie RODO, karane na obrotach allegro).

Nie akceptowałem w żadnym miejscu, że licytować mogę tylko rozdając skany swojego dowodu osobistego. Ograniczenie mi prawa licytacji jest ZŁAMANIEM PRAWA przez allegro. Żądam natychmiastowego zaprzestania nielegalnych działań przez waszą firmę.

oznacz moderatorów