anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezygnacja z wygranej aukcji

jolkama
#1 Nowicjusz#

Osoba, która wygrała aukcję pyta czy może zrezygnować z zakupu. Dodam, że aukcja jest już zakończona. Kupujący jeszcze nie opłacił przedmiotu. Z tego, co wyczytałam w regulaminie, po zakończonej aukcji nie można już anulować oferty. Jakie jest rozwiązanie w tej sytuacji? Czy kupujący musi opłacić przedmiot, a następnie zwrócić się z prośbą o zwrot pieniędzy i wtedy WOŚP przekaże zwrot na konto kupującego?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@jolkama 

W ofertach wystawionych w ramach Allegro dla WOŚP obowiązują te same zasady dotyczące zwrotów i reklamacji co w innych ofertach Allegro. Dowiedz się więcej o zasadach zwrotów i reklamacji.

Jeśli chcesz zwrócić kupującemu pieniądze, najpierw potwierdź, czy kupujący zgadza się na przekazanie danych do przelewu fundacji, która będzie mu zwracać środki. Jeśli kupujący się zgodzi, skontaktuj się z przedstawicielem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie za pośrednictwem poczty elektronicznej: aukcje@wosp.org.pl. W wiadomości do przedstawiciela fundacji podaj poniższe dane:

  • imię i nazwisko kupującego oraz numer rachunku bankowego
  • numer płatności - znajdziesz go w zakładce Zamówienia – kliknij w [pokaż szczegóły] przy zamówieniu
  • kwota do zwrotu

Następnie Fundacja zwróci pieniądze bezpośrednio na konto kupującego.

Więcej

________
Κώστας
oznacz moderatorów

jolkama
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za pomoc! 😀

oznacz moderatorów