anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

podbijanie sumy licytowanej

MAMY ROZWIĄZANIE!
arso4
#7 Wielbiciel#

Dlaczego na moich aukcjach, licytujący chcąc znacznie podnieść wartość licytowanego przedmiotu np. z 64 zł do 99zł, widzi wartości zaniżoną np 76 zł. mimo tego, że chciał zapłacić 99zł.  W skrócie chcę zapłacić za coś nie 10zł, tylko od razu 100 zł, a tu nic z tego?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@arso4 Licytujący ustawia swój max ( w tym przypadku 99 zł) ale gdy nikt więcej nie przebija to wartość aukcji jest o określone postąpienie w licytacji.

ad.W skrócie- jeśli ktoś wygrał aukcję za np. 10 zł a chce zapłacić 99 zł to może to zrobić w trakcie zapłaty- jest specjalne miejsce do "zaptaszkowania" o dodatkowej wpłacie. Wtedy wklepuje ile chce dodatkowo zapłacić w odpowiednie okienko

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
bruniekbis
#9 Pomysłodawca#

A ciekawe, skąd Ty wiesz, ile chce zapłacić licytujący, jeżeli pokazuje kwotę np. 76zł?

Ja wiem, skąd Ty wiesz, inni niech się domyślą.

Ps. Jak Allegro zauważy, że licytacja jest sztucznie podbijana, dostaniesz po łapach.

oznacz moderatorów
arso4
#7 Wielbiciel#

To aukcja charytatywna WOŚP, 

Nikt tu sztucznie nie podbija ceny.

Po prostu, nikt tu nie bawi się w podbijanie o 1 zł.

Ludzie licytują pierwszy raz, uczą się, ja też, takie czasy,  allegro wygrywa bo COVID-19 rządzi.

Często dzwonią do Sztabu z zapytaniem -,, Nie możemy zalicytować mimo, że chcemy dać dużo''?

Co się dzieje?

Odpowiadam, jako początkujący - też nie wiem jak to działa? Dlatego szukam odpowiedzi?

Bo dla mnie oczywiste byłoby daje 100zł. i widzę ostatnia oferta100zł. ???

Kurna... o co biega?

oznacz moderatorów
arso4
#7 Wielbiciel#

Dziękuję ...

Muszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

A to nie takie proste 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@arso4 Nie ma za co, zdarza się🙂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
arso4
#7 Wielbiciel#

Dziękuję ...

Muszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

A to nie takie proste

arso4_0-1611685815984.png

 

oznacz moderatorów