anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie produktów, problem z wystawieniem produktów

Moniaw5
#9 Pomysłodawca#

Proszę o informację w jaki sposób wystawić produkt do sprzedaży, jeśli po kodzie EAN produkt istnieje w katalogu, ale w marce ma wpisany INNY (nazwa marki), a taka marka istnieje? Cały czas wyskakuje błąd, jak chcę stworzyć nowy produkt to łączy z istniejącym EAN, czyli z tym o którym piszę powyżej i w kółko to samo. Od 01.08.2022 nie ma możliwości wystawienia całej masy produktów, póki błędy po stronie Allegro nie zostaną poprawione, to jakiś dramat.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Niestety musisz zgłaszać błędy w produktach, innego wyjścia nie ma. Czy to błędy w parametrach czy w kategoriach, bez zgłaszania błędów się nie obejdzie.

Czasami może być tak, że danej marki po prostu nie ma na liście wyboru, wtedy dodatkowo trzeba zgłaszać dodanie marki do listy i potem zgłosić błąd w produkcie... tak teraz wygląda sprzedaż na Allegro 🙂

oznacz moderatorów

Moniaw5
#9 Pomysłodawca#

Proszę o podpowiedz jak to zrobić, bo zgłaszałam błędy jeśli wystawiłam aukcję, a jak zgłosić niewystawiony produkt?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Nie musisz mieć wystawionej oferty, żeby zgłosić błąd w produkcie, możesz to zrobić również podczas wystawiania, kiedy wybierasz produkt z katalogu. Chyba, że nie piszemy o tym samym

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Moniaw5 Otrzymałam Twoją wiadomość mailową, ale bez szczegółowych informacji o jaką dokładnie ofertę chodzi nie będę w stanie Ci pomóc, dlatego napisz proszę do nas zgłoszenie przez ten formularz, lub ewentualnie zgłoś błąd w produkcie przez tę opcję, dostępną na dole każdej oferty. 

_HolaOla__0-1660840595315.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów