anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie z katalogiem

MAMY ROZWIĄZANIE!
IRON-77
#8 Zapaleniec#

Witam

Dlaczego przy wystawianiu i łączeniu z katalogiem powstaje taki błąd

Mianowicie po wystawieniu i wpisaniu mojego tytułu kupujący widzi inny tytuł ten z katalogu ?

Zdarza mi się to już któryś raz z kolei jest mylące dla kupującego ponieważ moja aukcja różni się od tego co jest w nagłówku . Czy coś robię źle ?

Będę wdzięczna za podpowiedź

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@IRON-77, może się zdarzać, że EAN, którego używasz, jest przypisany do innego produktu w Katalogu i stąd rozbieżność między tytułami. Jeśli według Ciebie to Twoja nazwa jest prawidłowa, odszukaj w formularzu wystawiania ten produkt (np. używając kodu EAN) i zgłoś zmianę. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
IRON-77
#8 Zapaleniec#

Rozumiem Dziękuję za podpowiedź 🙂 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@IRON-77, nie ma sprawy. Pisz, gdybyś miała jakiekolwiek problemy - spróbuję pomóc. 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
IRON-77
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję i życzę miłego dnia 🙂

oznacz moderatorów
NonStopShop
#7 Wielbiciel#

Co jeśli są wystawione dwa takie same produkty w różnych cenach ponieważ jeden z nich jest dostępny z opcją personalizacji?
Wchodząc teraz w produkt tańszy, widzę tytuł droższego.
Chyba nie tak to powinno działać 😆

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NonStopShop Cześć 🙂 Widzę tutaj dwa rozwiązania. Możesz:

1. Zmienić nazwę produktu na np. FARTUCH SZEFA KUCHNI, zostawić połączone oba produkty i o opcji personalizacji poinformować Kupujących w tytule oferty (nie produktu) i w opisie. Prośbę o zmianę nazwy w produkcie wyślesz z zakładki Mój asortyment

2. Wystąpić do GS1 po dodatkowy kod EAN dla drugiego produktu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
IRON-77
#8 Zapaleniec#

to komplikuje wszystko , te łączenie w katalogu .  Kiedyś się wpisywało tytuł wybierało katalog , opis itp i wystawiało . Takie zgłaszanie , dopisywanie to tylko zajmuje sporo czasu i wcale nie jest to ułatwienie Wydaje mi się że powinno być proste jak kiedyś a te wszystkie ulepszania tylko wprowadzają w błąd a nie każdy ma czas na dodatkowe kroki przy każdej wystawianej aukcji

oznacz moderatorów
hairsklep
#7 Wielbiciel#

Z tym katalogowaniem jest taki burdel...jest wymóg łączenia w katalogi z ofertami które często mają takie bzdury powypełniane i jeszcze allegro wymaga abyś to ty za kogoś poprawiał. Jak nie poprawisz to albo masz z bzdurami ofertę albo nie możesz wystawić. np. Twoja konkurencja wystawia produkt przyjmijmy wędkę...masz określoną długość 202 cm, markę FISHMAN, kolor GRAFIT, kołowrotek ZŁOTY (KOD EAN TEN SAM) itp. a ten ktoś wystawia ją jako kij 2m, marka inna FISCH -MAN, kolor CIEMNY, kołowrotek ŻÓŁTY i masz wszystko rozwalone.....a jak chcesz WIELOWARIANTOWOŚĆ wstawić to zapomnij.... i co ciekawe ostatnio zauważyłem, że jak łaczysz w katalogi swój markowy produkt dobrej jakości z jakimś chińskim chłamem to masz opinie za chiński chłam....

oznacz moderatorów